Woning te koop: Boslaan 1-3, Gramsbergen

Boslaan 1-3

Gramsbergen Kern, Hardenberg

€ 110.000
Buurt Gramsbergen Kern, GramsbergenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 172m²
172m² woonoppervlakte
PLUS op 412m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning aan de Boslaan in Gramsbergen is een ruime recreatiewoning van 172 m², gebouwd in 1990. Het energielabel F betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €110.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Hardenberg.

Buurt Gramsbergen Kern

De woning ligt in de buurt Gramsbergen Kern, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 1.375 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een gemengde buurt met zowel koop- als huurwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek zit. Ook zijn er twee basisscholen in de buurt: Kindcentrum De Akker op loopafstand en Samenlevingsschool de Ravelijn iets verderop. Het treinstation ligt op tien minuten lopen. De gemeente Hardenberg biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Weusthuis Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 110.000
Prijs per m²€ 640
Woonoppervlakte172m²
Perceeloppervlakte14980m²
Bouwjaar1990
EnergielabelF
BuurtGramsbergen Kern
WijkGramsbergen
GemeenteHardenberg

Locatie

Boslaan 1-3, Gramsbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Gramsbergen Kern

Inwoners1.375
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
De Oostermaat 60
412m
PLUS
Floralaan 46
4311m
Albert Heijn
Van Wevelinckhovenplein 60
5194m

Scholen

11 binnen 5 km

Kindcentrum De Akker
Basisonderwijs · 208 leerlingen
758m
Samenlevingsschool de Ravelijn
Basisonderwijs · 69 leerlingen
1607m
KC de Spreng-El
Basisonderwijs · 49 leerlingen
2346m

Veelgestelde vragen

Over Boslaan 1-3, Gramsbergen

Welk energielabel heeft Boslaan 1-3?

De woning aan Boslaan 1-3 in Gramsbergen heeft energielabel F.

Is €110.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €110.000 is aan de lage kant voor een woning van 172 m² in Gramsbergen. Het energielabel F kan echter leiden tot hogere stookkosten, wat de prijs kan verklaren. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of het marktconform is.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter.

Hoe is de buurt Gramsbergen Kern om in te wonen?

Gramsbergen Kern is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een treinstation op loopafstand. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en is geschikt voor wie van een dorps karakter houdt.