Woning te koop: Boslaan 1R193, Gramsbergen

Boslaan 1R193

Gramsbergen Kern, Hardenberg

€ 117.500
Buurt Gramsbergen Kern, GramsbergenBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig begin in Gramsbergen

Deze woning aan de Boslaan in Gramsbergen is een fijne plek om je eigen stek te vinden. Met 63 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 1988 is het een compacte woning die je naar eigen smaak kunt inrichten. De vraagprijs van €117.500 is scherp voor een woning in deze prijsklasse, zeker in vergelijking met andere woningen in Hardenberg.

De buurt: Gramsbergen Kern

Gramsbergen Kern is een rustige buurt met een mix van inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en iets meer dan de helft is koop. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. De buurt Gramsbergen Kern heeft een prettige, dorpse sfeer.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, die om de hoek zit. Voor de kinderen is Kindcentrum De Akker twee straten verder, en ook Samenlevingsschool de Ravelijn is op loopafstand. De gemeente Hardenberg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, zoals een huisartsenpraktijk en een bibliotheek, beide op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Horstra Makelaardij & Taxaties op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 117.500
Prijs per m²€ 1.865
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte230m²
Bouwjaar1988
EnergielabelF
BuurtGramsbergen Kern
WijkGramsbergen
GemeenteHardenberg

Locatie

Boslaan 1R193, Gramsbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Gramsbergen Kern

Inwoners1.375
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
De Oostermaat 60
783m
PLUS
Floralaan 46
4727m
Albert Heijn
Van Wevelinckhovenplein 60
5679m

Scholen

9 binnen 5 km

Kindcentrum De Akker
Basisonderwijs · 208 leerlingen
1108m
Samenlevingsschool de Ravelijn
Basisonderwijs · 69 leerlingen
1719m
KC de Spreng-El
Basisonderwijs · 49 leerlingen
2817m

Veelgestelde vragen

Over Boslaan 1R193, Gramsbergen

Welk energielabel heeft Boslaan 1R193?

De woning aan Boslaan 1R193 in Gramsbergen heeft energielabel F.

Is €117.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €117.500 is aan de lage kant voor een woning van 63 m² in Gramsbergen. Het energielabel F betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten, maar de prijs lijkt marktconform voor een woning die je zelf kunt opknappen. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of het past.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 600 meter afstand, dus op loopafstand. Dat is handig voor reizen naar omliggende steden.

Hoe is de buurt Gramsbergen Kern qua samenstelling?

De buurt heeft 1.375 inwoners, met een mix van leeftijden. Er zijn veel 65-plussers (415) en 45- tot 65-jarigen (380). Ongeveer de helft van de woningen is koop, en driekwart is eengezinswoning. Het is een rustige, dorpse omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum De Akker ligt op 1,1 km en Samenlevingsschool de Ravelijn op 1,7 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Hardenberg, op 6,4 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is F, wat betekent dat de woning niet goed geïsoleerd is. Je kunt hogere stookkosten verwachten.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 783 meter, dus op loopafstand. Binnen 5 km zijn er nog vier andere supermarkten, waaronder Albert Heijn en Jumbo, maar die zijn verder weg.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 54 misdrijven geregistreerd, maar zonder verdere details is het lastig te zeggen. Het is een rustige woonwijk, dus de kans is klein dat het onveilig aanvoelt.