Woning te koop: Boslaan 1R157, Gramsbergen

Boslaan 1R157

Gramsbergen Kern, Hardenberg

€ 112.500
Buurt Gramsbergen Kern, GramsbergenBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning aan de Boslaan in Gramsbergen is een betaalbare instap in de koopmarkt. Met een vraagprijs van €112.500 is het een scherp geprijsde woning, zeker in vergelijking met andere woningen in Hardenberg. Het huis uit 1988 heeft 63 m² woonoppervlak en energielabel F, wat betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten.

Buurt Gramsbergen Kern

Gramsbergen Kern is een rustige buurt met een mix van inwoners. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 65-plussers, maar ook gezinnen en alleenstaanden wonen er. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op CBS-data: de buurt telt 1.375 inwoners en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. De buurt Gramsbergen Kern heeft een landelijk karakter, met een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Kindcentrum De Akker op ongeveer 10 minuten lopen. Het treinstation is om de hoek, handig voor reizen naar omliggende steden. De gemeente Hardenberg biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek, beide dichtbij.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Deen Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 112.500
Prijs per m²€ 1.786
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte339m²
Bouwjaar1988
EnergielabelF
BuurtGramsbergen Kern
WijkGramsbergen
GemeenteHardenberg

Locatie

Boslaan 1R157, Gramsbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Gramsbergen Kern

Inwoners1.375
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
De Oostermaat 60
605m
PLUS
Floralaan 46
4679m
Albert Heijn
Van Wevelinckhovenplein 60
5589m

Scholen

9 binnen 5 km

Kindcentrum De Akker
Basisonderwijs · 208 leerlingen
926m
Samenlevingsschool de Ravelijn
Basisonderwijs · 69 leerlingen
1779m
KC de Spreng-El
Basisonderwijs · 49 leerlingen
2641m

Veelgestelde vragen

Over Boslaan 1R157, Gramsbergen

Welk energielabel heeft Boslaan 1R157?

De woning aan Boslaan 1R157 in Gramsbergen heeft energielabel F.

Is €112.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €112.500 is aan de lage kant voor een woning van 63 m² in Gramsbergen. Het energielabel F kan hogere stookkosten betekenen, wat de prijs drukt. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder, dus het is een betaalbare optie.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F staat voor een slechte energiezuinigheid. Dat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om te weten dat je mogelijk kunt investeren in isolatie of andere maatregelen om het verbruik te verlagen.

Hoe is de buurt Gramsbergen Kern om in te wonen?

Gramsbergen Kern is een rustige, landelijke buurt met veel 65-plussers en een mix van huishoudens. Er zijn basisvoorzieningen zoals een supermarkt en basisschool op loopafstand. Het treinstation is dichtbij, wat reizen naar grotere steden makkelijk maakt.