Woning te koop: Boslaan 1R132, Gramsbergen

Boslaan 1R132

Gramsbergen Kern, Hardenberg

€ 109.900
Buurt Gramsbergen Kern, GramsbergenBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een rustig begin in Gramsbergen

Deze woning aan de Boslaan in Gramsbergen voelt als een fijne, rustige plek om te starten. Met 63 vierkante meter woonoppervlak uit 1988 is het een compacte, overzichtelijke woning. De vraagprijs van €109.900 is scherp te noemen, zeker in vergelijking met andere woningen in Hardenberg.

De buurt Gramsbergen Kern

Gramsbergen Kern is een dorpse buurt met een mix van inwoners: veel ouderen, maar ook gezinnen en alleenstaanden. Het is een rustige omgeving. De buurt Gramsbergen Kern heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat je merkt aan de rust en de groene plekken om de hoek.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, twee straten verder. Voor de kinderen is Kindcentrum De Akker om de hoek, een basisschool met 208 leerlingen. Ook Samenlevingsschool de Ravelijn is op loopafstand. De gemeente Hardenberg biedt verder alle dagelijkse voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk en een bibliotheek, allemaal binnen tien minuten lopen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaar1 Internetmakelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 109.900
Prijs per m²€ 1.744
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte272m²
Bouwjaar1988
BuurtGramsbergen Kern
WijkGramsbergen
GemeenteHardenberg

Locatie

Boslaan 1R132, Gramsbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Gramsbergen Kern

Inwoners1.375
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
De Oostermaat 60
620m
PLUS
Floralaan 46
4520m
Albert Heijn
Van Wevelinckhovenplein 60
5452m

Scholen

11 binnen 5 km

Kindcentrum De Akker
Basisonderwijs · 208 leerlingen
964m
Samenlevingsschool de Ravelijn
Basisonderwijs · 69 leerlingen
1613m
KC de Spreng-El
Basisonderwijs · 49 leerlingen
2627m

Veelgestelde vragen

Over Boslaan 1R132, Gramsbergen

Is €109.900 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €109.900 is aan de scherpe kant voor een woning van 63 m² uit 1988 in Gramsbergen. De prijs ligt lager dan veel vergelijkbare woningen in de regio, maar zonder specifieke marktcijfers uit de buurt is het lastig een exacte vergelijking te maken. Het is een instapklare woning in een rustige buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van Gramsbergen?

Gramsbergen heeft een treinstation op 600 meter afstand, dus je kunt makkelijk met de trein reizen. De buurt is niet erg stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 425, wat betekent dat er veel ruimte is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum De Akker ligt op 964 meter en Samenlevingsschool de Ravelijn op 1,6 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde school is 6,4 km verderop.

Wat is de sfeer in de buurt?

Gramsbergen Kern is een rustige, dorpse buurt met veel ouderen en gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer met 54 misdrijven in totaal, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Zijn er winkels in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de PLUS op 620 meter, dus om de hoek. Er zijn nog vier andere supermarkten binnen 5 km, waaronder Albert Heijn en Jumbo. Ook een restaurant en bibliotheek zijn op loopafstand.

Hoe oud is de woning en wat is de staat?

De woning is gebouwd in 1988, dus ruim 35 jaar oud. De staat wordt niet specifiek beschreven in de gegevens, maar het bouwjaar suggereert dat het onderhoud mogelijk nodig is. Het energielabel is niet vermeld, dus het is goed om daar zelf naar te vragen.