Woning te koop: Boslaan 1R208, Gramsbergen

Boslaan 1R208

Gramsbergen Kern, Hardenberg

€ 105.000
Buurt Gramsbergen Kern, GramsbergenBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een appartement in een rustige omgeving

Dit appartement aan de Boslaan in Gramsbergen voelt als een fijne, rustige plek. Met 63 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar praktisch ingedeeld. De woning uit 1988 is gelegen in een groene omgeving. De vraagprijs van €105.000 is marktconform voor een appartement in deze prijsklasse. Bekijk ook andere woningen in Hardenberg voor een breder beeld.

De buurt Gramsbergen Kern

Gramsbergen Kern is een dorpse buurt met een mix van inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, maar er zijn ook appartementen zoals deze. Het is een rustige buurt. De buurt Gramsbergen Kern heeft een dorps karakter.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Kindcentrum De Akker. Het treinstation is om de hoek, handig voor een uitstapje. De gemeente Hardenberg biedt een fijne mix van voorzieningen.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bloemendal Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 105.000
Prijs per m²€ 1.667
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte252m²
Bouwjaar1988
BuurtGramsbergen Kern
WijkGramsbergen
GemeenteHardenberg

Locatie

Boslaan 1R208, Gramsbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Gramsbergen Kern

Inwoners1.375
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
De Oostermaat 60
699m
PLUS
Floralaan 46
4608m
Albert Heijn
Van Wevelinckhovenplein 60
5552m

Scholen

9 binnen 5 km

Kindcentrum De Akker
Basisonderwijs · 208 leerlingen
1036m
Samenlevingsschool de Ravelijn
Basisonderwijs · 69 leerlingen
1646m
KC de Spreng-El
Basisonderwijs · 49 leerlingen
2721m

Veelgestelde vragen

Over Boslaan 1R208, Gramsbergen

Is €105.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €105.000 is marktconform voor een appartement van 63 m² in Gramsbergen. Het bouwjaar 1988 en de ligging in een rustige buurt spelen mee in de prijs. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Gramsbergen?

Gramsbergen is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Het treinstation ligt op 600 meter afstand, dus op loopafstand. De buurt is rustig, maar voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement met een woonoppervlak van 63 m², gebouwd in 1988. Het is een koopwoning, geen recreatiewoning of kamer. De exacte indeling is niet bekend, maar het is een compacte, praktische woning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. Kindcentrum De Akker ligt op ongeveer 1 km afstand, en Samenlevingsschool de Ravelijn op 1,6 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Hardenberg, op 6,4 km.

Hoe is de sfeer in de buurt?

Gramsbergen Kern is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en is groen. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Zijn er supermarkten dichtbij?

De dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 699 meter, goed op loopafstand. Andere supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo liggen verder weg, op ruim 5 km. Voor de dagelijkse boodschappen ben je dus snel bij de PLUS.

Bloemendal Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen