Woning te koop: Boslaan 2A28, Harderwijk

Boslaan 2A28

Strokel, Harderwijk

€ 166.500
Buurt Strokel, HarderwijkBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in een rustige omgeving

Dit appartement aan de Boslaan in Harderwijk biedt een fijne plek voor wie op zoek is naar een betaalbare woning. Het is gebouwd in 1994 en heeft een woonoppervlak van 49 m². Met een energielabel D zijn de stookkosten gemiddeld. De vraagprijs van €166.500 is marktconform voor een woning van dit type in de buurt. Bekijk ook andere woningen in Harderwijk voor een idee van het aanbod.

De buurt Strokel

Strokel is een rustige buurt in Harderwijk, met veel groen en een gemengde bevolking. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, en het merendeel is koop. De buurt kent een laag aantal misdrijven. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stabiele wijk met een doorsnee inkomen. Lees meer over de buurt Strokel.

Het dagelijks leven

In de ochtend haal je brood bij Jumbo, op tien minuten lopen. Voor de kinderen is er basisschool De Vlieger, twee straten verder. Ook de Christelijke Daltonschool Willem Alexander is om de hoek. Boodschappen doe je bij Aldi of Boni, beide op loopafstand. De gemeente Harderwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bart Jansen Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 166.500
Prijs per m²€ 3.398
Woonoppervlakte49m²
Perceeloppervlakte283m²
Bouwjaar1994
EnergielabelD
BuurtStrokel
WijkBuitengebied Harderwijk
GemeenteHarderwijk

Locatie

Boslaan 2A28, Harderwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Strokel

Inwoners595
Mannen50%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Strokel

Woningvoorraad279
Gem. WOZ-waarde€ 456.000
Koopwoningen89%
Huurwoningen11%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Nassaulaan 10
1042m
Aldi
P.C. Hooftplein 20
1821m
Jumbo
Achterste Wei 3
1937m

Scholen

44 binnen 5 km

Christelijke Daltonschool Willem Alexander
Basisonderwijs · 164 leerlingen
582m
StartCollege Internationale Schakelklas (ISK) Harderwijk
Voortgezet onderwijs · 295 leerlingen
975m
De Vlieger
Basisonderwijs · 62 leerlingen
1076m

Veelgestelde vragen

Over Boslaan 2A28, Harderwijk

Welk energielabel heeft Boslaan 2A28?

De woning aan Boslaan 2A28 in Harderwijk heeft energielabel D.

Is €166.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €166.500 ligt in lijn met de gemiddelde prijs in de buurt. In Strokel is de gemiddelde vraagprijs €169.308 en de mediaan €149.500. De prijs per vierkante meter is met €3.398 iets lager dan het buurtgemiddelde van €4.085, wat deze woning relatief betaalbaar maakt.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in een rustige buurt, op loopafstand van een bushalte. Het treinstation van Harderwijk is op 2,9 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. De auto staat voor de deur en de snelweg is binnen enkele minuten bereikbaar.