Woning te koop: Boulevard de Wielingen Bouwnummer 4.1, Cadzand
KopenSluisCadzandCadzand-BadBoulevard de Wielingen Bouwnummer 4.1

Boulevard de Wielingen Bouwnummer 4.1

Cadzand-Bad, Sluis

€ 1.810.000
Buurt Cadzand-Bad, CadzandBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 138m²
138m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan de Boulevard de Wielingen in Cadzand

Dit appartement uit 2022 ligt pal aan de kust, met de zee op een steenworp afstand. De woning is onderdeel van een nieuwbouwproject en biedt 138 m² woonruimte. De vraagprijs van €1.892.560 is aan de hoge kant, maar past bij de locatie en het aanbod van woningen in Sluis.

Cadzand-Bad

Cadzand-Bad is een kustplaats met 205 inwoners, waar veel appartementen en vakantiewoningen staan. De buurt is rustig, met vooral oudere bewoners en veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is die van een badplaats. De buurt Cadzand-Bad staat bekend om zijn strand en duinen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen is de Jumbo op 8 km afstand, maar dichterbij zijn er kleinere winkels. De dichtstbijzijnde basisschool, Openbare Basisschool De Kustschool, ligt op 1,2 km. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar het Zwin College op 8,8 km. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals restaurants op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.810.000
Prijs per m²€ 13.116
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte945m²
Bouwjaar2022
BuurtCadzand-Bad
WijkCadzand
GemeenteSluis

Locatie

Boulevard de Wielingen Bouwnummer 4.1, Cadzand

Buurt statistieken

Gegevens uit Cadzand-Bad

Inwoners205
Mannen49%
Vrouwen49%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Sint Annastraat 41
7976m
Aldi
Sint Annastraat 17
7986m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
8505m

Scholen

1 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
1201m

Veelgestelde vragen

Over Boulevard de Wielingen Bouwnummer 4.1, Cadzand

Is de prijs van €1.892.560 marktconform voor Cadzand?

De prijs is aan de hoge kant, maar past bij een nieuwbouwappartement direct aan zee. In de buurt zijn weinig vergelijkbare woningen, dus de markt is beperkt. De locatie en het bouwjaar 2022 rechtvaardigen de vraagprijs.

Hoe is de bereikbaarheid van Cadzand-Bad?

Cadzand-Bad is alleen met de auto goed bereikbaar. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 57,6 km, dus openbaar vervoer is beperkt. De auto is noodzakelijk voor dagelijkse verplaatsingen.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool, Openbare Basisschool De Kustschool, ligt op 1,2 km. Andere basisscholen zijn verder weg, op 7-8 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Zwin College op 8,8 km.

Wat is de sfeer in Cadzand-Bad?

Cadzand-Bad is een rustige badplaats met veel appartementen en vakantiehuizen. De bevolking bestaat vooral uit ouderen en eenpersoonshuishoudens. Het is er stil, met name buiten het seizoen.

Zijn er winkels en restaurants in de buurt?