Woning te koop: Brinkgreverweg 106C, Deventer
Verkocht onder voorbehoud
KopenDeventerVoorstadRielerweg-WestBrinkgreverweg 106C

Brinkgreverweg 106C

Rielerweg-West, Deventer

€ 235.000
Buurt Rielerweg-West, DeventerBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 319m²
60% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement met een verrassend energielabel

Dit appartement aan de Brinkgreverweg in Deventer combineert een royale oppervlakte van 319 m² met een uitstekend energielabel A++. Het bouwjaar 1928 geeft het pand karakter, terwijl de moderne isolatie zorgt voor lage stookkosten. Met een vraagprijs van €235.000 is dit aanbod scherp geprijsd, zeker vergeleken met andere woningen in Deventer.

De buurt Rielerweg-West

De buurt Rielerweg-West is een levendige wijk met een mix van studenten, gezinnen en alleenstaanden. Een bewoner zegt: "De mensen komen van diverse achtergronden en culturen wat de buurt een gezellige ondertoon geeft, onderling is er veel aanspraak." De buurt heeft een stedelijk karakter met een hoge dichtheid, en de meeste woningen zijn gebouwd voor 1945.

Het dagelijks leven

Om de hoek vind je een PLUS en een Aldi voor de dagelijkse boodschappen. Ook een sportschool en huisartspraktijk zitten vlakbij. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Vrije School de Kleine Johannes op loopafstand. Het centrum van Deventer is op tien minuten lopen, en het treinstation is ook dichtbij. De gemeente Deventer biedt een fijne mix van stedelijke voorzieningen en groen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Meer Advies op Funda en Van der Meer Adviesgroep op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 235.000
Prijs per m²€ 737
Woonoppervlakte319m²
Perceeloppervlakte174m²
Bouwjaar1928
EnergielabelA++
BuurtRielerweg-West
WijkVoorstad
GemeenteDeventer

Locatie

Brinkgreverweg 106C, Deventer

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.1
Maya Slot
09-06-2024
Langestraat met veel huizen.

Ik woon aan een vrij drukke straat, vanaf daar rij je het centrum in namelijk. Er staan veel studenten woningen en er is een plein met supermarkten, sportschool en huisartspraktijk om de hoek. Ook het centrum is op 10 minuten loopafstand wat ideaal is. Mijn school is ook op tien minuten loopafstand, wat het makkelijk maakt optijd te komen en toch iets wat uit te slapen. De buurt zelf is bewoond door voornamelijk studenten, maar ook gezinnen en alleenstaanden. De mensen komen van diverse achtergronden en culturen wat de buurt een gezellige ondertoon geeft, onderling is er veel aanspraak en spreken mensen elkaar goed.

Buurt statistieken

Gegevens uit Rielerweg-West

Inwoners1.535
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Rielerweg-West

Woningvoorraad779
Gem. WOZ-waarde€ 218.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

26 binnen 5 km

PLUS
Beestenmarkt 3
257m
Aldi
Beestenmarkt 3
261m
AH to go
Stationsplein 5
437m

Scholen

47 binnen 5 km

Vrije School de Kleine Johannes
Basisonderwijs · 218 leerlingen
414m
De Kleine Planeet- locaties Voorstad en Bekkumer
Basisonderwijs · 421 leerlingen
509m
Deventer Leerschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 206 leerlingen
606m

Veelgestelde vragen

Over Brinkgreverweg 106C, Deventer