Woning te koop: Californiëplein 348, Haarlem
Onder optie
KopenHaarlemMeerwijkWinkelcentrum SchalkwijkCaliforniëplein 348

Californiëplein 348

Winkelcentrum Schalkwijk, Haarlem

€ 372.150
Buurt Winkelcentrum Schalkwijk, HaarlemBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Schalkwijk

Dit gloednieuwe appartement aan het Californiëplein in Haarlem-Schalkwijk is een frisse, moderne woning met energielabel A++. Het is een van de nieuwste toevoegingen aan de wijk, met een oppervlakte van 57 m². De vraagprijs van €372.150 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze buurt. Bekijk ook andere woningen in Haarlem voor een idee van het aanbod.

Buurt Winkelcentrum Schalkwijk

De buurt Winkelcentrum Schalkwijk is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een levendige buurt is met veel eenpersoonshuishoudens. De buurt Winkelcentrum Schalkwijk is dichtbevolkt en heeft een hoge omgevingsadressendichtheid.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt om de hoek (184 m) of de Albert Heijn twee straten verder (245 m). Ook de Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Wijde Wereld (201 m) en IKC Valeo (551 m) dichtbij. De gemeente Haarlem biedt een breed scala aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VLIEG Makelaars Haarlem OG op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 372.150
Prijs per m²€ 6.529
Woonoppervlakte57m²
Perceeloppervlakte1360m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtWinkelcentrum Schalkwijk
WijkMeerwijk
GemeenteHaarlem

Locatie

Californiëplein 348, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Winkelcentrum Schalkwijk

Inwoners345
Mannen55%
Vrouwen46%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Dekamarkt
Floridastraat 12
184m
Albert Heijn
Menton Passage 12
245m
Lidl
Prof. Donderslaan 5-11
528m

Scholen

85 binnen 5 km

De Wijde Wereld
Basisonderwijs · 178 leerlingen
201m
IKC Valeo
Basisonderwijs · 234 leerlingen
551m
Islamitische Basisschool Al Ikhlaas
Basisonderwijs · 368 leerlingen
614m

Veelgestelde vragen

Over Californiëplein 348, Haarlem

Welk energielabel heeft Californiëplein 348?

De woning aan Californiëplein 348 in Haarlem heeft energielabel A++.

Is €372.150 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €372.150 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 57 m² met energielabel A++ in Haarlem-Schalkwijk. Nieuwbouw in deze prijsklasse is gebruikelijk in de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in een stedelijk gebied met een hoge omgevingsadressendichtheid. Het treinstation is op 4,1 km afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op fiets of auto. De buurt heeft goede voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten en scholen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label is het best haalbare en zorgt voor lage energiekosten. Nieuwbouwwoningen hebben vaak een hoog energielabel vanwege goede isolatie en moderne installaties.