Woning te koop: Cauberg 29-152, Valkenburg

Cauberg 29-152

Valkenburg, Valkenburg aan de Geul

€ 290.000
Buurt Valkenburg, ValkenburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 169m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor senioren
39% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning aan de Cauberg in Valkenburg is een ruime koopwoning met een woonoppervlak van 169 m², gebouwd in 2004. Het appartement ligt in een rustige omgeving, dicht bij het centrum van Valkenburg. De vraagprijs van €290.000 is aan de lage kant vergeleken met andere woningen in Valkenburg aan de Geul, waar het gemiddelde rond de €406.000 ligt.

Buurt

Valkenburg is een levendige buurt met een mix van inwoners. De buurt telt ruim 3.500 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens. De sfeer is gemoedelijk en er is veel groen in de omgeving. Bekijk ook de buurt Valkenburg voor meer informatie.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jan Linders op ruim een kilometer afstand, of bij de Aldi en Albert Heijn, beide op ongeveer 1,3 km. In de buurt zijn ook basisscholen, zoals Openbare basisschool Berg op 2,2 km. Het treinstation van Valkenburg is op loopafstand (0,9 km). De gemeente Valkenburg aan de Geul biedt veel recreatiemogelijkheden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 290.000
Prijs per m²€ 1.716
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte342m²
Bouwjaar2004
BuurtValkenburg
WijkValkenburg
GemeenteValkenburg aan de Geul

Locatie

Cauberg 29-152, Valkenburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Valkenburg

Inwoners3.535
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Valkenburg

Woningvoorraad2.187
Gem. WOZ-waarde€ 286.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jan Linders
Walramplein 26
1172m
Aldi
Koningswinkelstraat 2-4-6
1306m
Albert Heijn
Irmengard Passage 3
1373m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare basisschool Berg
Basisonderwijs · 213 leerlingen
2198m
Rooms Katholieke Basisschool Maurice Rose
Basisonderwijs · 317 leerlingen
3396m
Basisschool Hulsberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
4692m

Veelgestelde vragen

Over Cauberg 29-152, Valkenburg

Is de prijs van €290.000 marktconform voor deze woning?

De vraagprijs van €290.000 ligt aanzienlijk lager dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€405.958) en ook onder de mediaan (€359.000). De woning is met 169 m² groter dan het buurtgemiddelde van 134 m². De prijs per m² is ongeveer €1.716, terwijl het buurtgemiddelde €3.403 per m² is. Dit maakt de prijs relatief scherp.

Hoe is de buurt Valkenburg qua voorzieningen?

Valkenburg heeft goede basisvoorzieningen. Binnen een kilometer vind je een supermarkt (Jan Linders op 1,2 km), een restaurant (0,2 km) en een park of plantsoen (0,4 km). Het treinstation is op 0,9 km afstand. Voor basisscholen moet je iets verder, de dichtstbijzijnde is Openbare basisschool Berg op 2,2 km.

Wat is de sfeer in de buurt?

De buurt Valkenburg heeft een rustige, gemoedelijke sfeer. Er wonen veel ouderen (39% is 65+), maar ook gezinnen en alleenstaanden. Het is een groene omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar om een specifiek beeld te geven.

Hoe verhoudt de woning zich tot andere koopwoningen in de buurt?

Deze woning is met 169 m² groter dan het buurtgemiddelde van 134 m². De vraagprijs van €290.000 is lager dan de gemiddelde verkoopprijs van €557.470 in de buurt. De gemiddelde verkooptijd is 75 dagen, wat aangeeft dat woningen redelijk snel worden verkocht.

Wat is het energielabel van de woning?

In de buurt heeft 55,6% van de woningen een label D of lager, en 11,1% heeft label A of A+.

Zijn er veel recreatiemogelijkheden in de omgeving?

Ja, Valkenburg staat bekend om zijn toeristische aantrekkingskracht. Er zijn restaurants (0,2 km), een park (0,4 km) en het centrum is dichtbij. De gemeente Valkenburg aan de Geul biedt veel mogelijkheden voor wandelen en fietsen.

Landal Makelaardij Recreatievastgoed