Woning te koop: Daalderweg 12, Zaandam
Verkocht onder voorbehoud
KopenZaanstadNieuw WestWesterspoorDaalderweg 12

Daalderweg 12

Westerspoor, Zaanstad

€ 255.000
Buurt Westerspoor, ZaandamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 149m²
149m² woonoppervlakte
SPAR express op 425m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een bedrijfspand met woonpotentie in Zaandam

Dit voormalige bedrijfspand aan de Daalderweg 12 in Zaandam biedt met 149 m² veel ruimte voor wie een combinatie van wonen en werken zoekt. Het pand uit 2001 heeft energielabel C en staat in een rustig deel van de wijk Westerspoor. Met een vraagprijs van €255.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Zaanstad.

De buurt Westerspoor

Westerspoor is een gemengde buurt met veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat zorgt voor een rustige sfeer. De buurt Westerspoor heeft weinig voorzieningen op loopafstand, maar de rust wordt gewaardeerd door bewoners die hier al jaren wonen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, om de hoek op 425 meter. Ook Aldi en Dekamarkt zijn op ruim een kwartier lopen bereikbaar. Basisscholen zoals Openbare Basisschool De Dijk en Daltonschool De Westerkim liggen op loop- of fietsafstand. De gemeente Zaanstad biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A2 bedrijfsmakelaars (backoffice) aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 september 2024
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 255.000
Prijs per m²€ 1.711
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar2001
EnergielabelC
BuurtWesterspoor
WijkNieuw West
GemeenteZaanstad

Locatie

Daalderweg 12, Zaandam

Buurt statistieken

Gegevens uit Westerspoor

Supermarkten

29 binnen 5 km

SPAR express
Ducaatstraat 43
425m
Aldi
Westzanerdijk 118c
1359m
Dekamarkt
Zuideinde 168
1397m

Scholen

40 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Dijk
Basisonderwijs · 338 leerlingen
1238m
Daltonschool De Westerkim
Basisonderwijs · 191 leerlingen
2148m
Openbare Basisschool Et Buut
Basisonderwijs · 496 leerlingen
2189m

Veelgestelde vragen

Over Daalderweg 12, Zaandam

Welk energielabel heeft Daalderweg 12?

De woning aan Daalderweg 12 in Zaandam heeft energielabel C.

Is €255.000 een realistische prijs voor dit pand?

De vraagprijs van €255.000 voor 149 m² in Zaandam is aan de lage kant voor een woning, maar dit is een voormalig bedrijfspand. Vergelijkbare woonruimte in de buurt is vaak duurder. Het energielabel C is gemiddeld, dus verwacht geen extreem hoge stookkosten. De prijs lijkt marktconform voor een pand dat nog omgebouwd moet worden tot woning.

Wat is de ligging van Westerspoor ten opzichte van het centrum van Zaandam?

Westerspoor ligt aan de westkant van Zaandam, op ongeveer 3 km van het centrum. Het treinstation Zaandam is 2,9 km verderop, dus met de fiets ben je er in een kwartier. De buurt is rustig en groen, met een park of plantsoen op 700 meter afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Openbare Basisschool De Dijk op 1,2 km. Ook Daltonschool De Westerkim en Openbare Basisschool Et Buut zijn binnen 2,2 km bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is Compaen vmbo op 2,3 km een optie.