Woning te koop: De Dorser 283, Utrecht
18 uur geleden ontdekt
KopenUtrechtZuidwestTranswijk-ZuidDe Dorser 283

De Dorser 283

Transwijk-Zuid, Utrecht

€ 369.000
Buurt Transwijk-Zuid, UtrechtBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Transwijk-Zuid

Deze advertentie vermeldt geen woningtype. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Het appartement aan De Dorser 283 in Utrecht is nieuwbouw (2025) met energielabel A+++ en een vraagprijs van €369.000. Dat is 44% boven het buurtgemiddelde, maar het woonoppervlak van 50 m² is ook 56% groter dan gemiddeld in de buurt. Bekijk andere woningen in Utrecht voor vergelijkbaar aanbod.

Buurt Transwijk-Zuid

Transwijk-Zuid is een stedelijke buurt in Utrecht met veel eenpersoonshuishoudens (1465 van de 1990 huishoudens). De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,4. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC. Buurt wordt viezer, stinkt, buurt heeft geen burencontacten meer." De buurt Transwijk-Zuid heeft een mix van jonge en oudere inwoners, met veel 25-45-jarigen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop om de hoek (537 m) of de Albert Heijn twee straten verder (780 m). Kinderen kunnen naar de OBS Maaspleinschool (596 m) of Basisschool Anne Frank (634 m). Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand. De gemeente Utrecht biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lauteslager Makelaars op Funda. De makelaar heeft geen woningtype gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 369.000
Prijs per m²€ 7.380
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte6874m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtTranswijk-Zuid
WijkZuidwest
GemeenteUtrecht

Locatie

De Dorser 283, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.4
Edward
27-10-2025
erpaupering

De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC .buurt word viezer , stinkt , buut heeft geen buren contacten meer iedereen doet maar

Buurt statistieken

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Inwoners2.910
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Woningvoorraad2.119
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

71 binnen 5 km

Coop
Rijnlaan 72A
537m
Albert Heijn
Vondellaan 200
780m
Jumbo
Hammarskjoldhof 61
793m

Scholen

127 binnen 5 km

Rafael, school voor zmlk
Speciaal onderwijs · 214 leerlingen
216m
OBS Maaspleinschool
Basisonderwijs · 72 leerlingen
596m
Basisschool Anne Frank
Basisonderwijs · 188 leerlingen
634m

Veelgestelde vragen

Over De Dorser 283, Utrecht

Welk energielabel heeft De Dorser 283?

De woning aan De Dorser 283 in Utrecht heeft energielabel A+++.

Is €369.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €369.000 ligt 44% boven het buurtgemiddelde van €257.000. Het woonoppervlak is met 50 m² wel 56% groter dan het buurtgemiddelde van 32 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging, maar de prijs per m² (€7.380) is lager dan het buurtgemiddelde van €8.231 per m².

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is en de stookkosten naar verwachting laag zijn. In de buurt heeft 90% van de koopwoningen label A, maar geen enkele heeft label A+ of hoger.

Hoe is de buurt Transwijk-Zuid?

Transwijk-Zuid is een stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. Er zijn voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Een bewoner geeft aan dat de buurt verandert en dat er minder sociale cohesie is. Het aantal misdrijven in de buurt is 304, maar dat is inclusief alle soorten delicten.

Waarom staat er geen woningtype in de advertentie?

Lauteslager Makelaars heeft op de bron alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het woningtype staat niet in de advertentie.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 2,5 km afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of 10 minuten fietsen.

Zijn er parken in de buurt?

Ja, een park of plantsoen is op 0,2 km afstand, dus om de hoek. Dat is ideaal om even te wandelen of te ontspannen.

Lauteslager Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Lauteslager Makelaars
lauteslager.nl
Bekijk
Lauteslager Makelaars
funda.nl
Bekijk