Woning te koop: De Dorser 317, Utrecht
KopenUtrechtZuidwestTranswijk-ZuidDe Dorser 317

De Dorser 317

Transwijk-Zuid, Utrecht

€ 425.000
Buurt Transwijk-Zuid, UtrechtBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Transwijk-Zuid

Deze advertentie vermeldt geen woningtype. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Het appartement aan De Dorser 317 is nieuwbouw (2025) met energielabel A++ en een woonoppervlak van 56 m². Met een vraagprijs van €425.000 ligt dat 65% boven het buurtgemiddelde van €257.000, maar het oppervlak is ook 75% groter dan gemiddeld. Bekijk ook andere woningen in Utrecht.

Buurt Transwijk-Zuid

Transwijk-Zuid is een stedelijke buurt in Utrecht met een hoge dichtheid (3711 adressen per km²). De buurt telt 2910 inwoners, vooral jongvolwassenen (25-45 jaar: 1715) en veel eenpersoonshuishoudens (1465). Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC. Buurt wordt viezer, stinkt, buurt heeft geen burencontacten meer, iedereen doet maar." De buurt Transwijk-Zuid heeft een mix van voor- en naoorlogse bouw.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Coop om de hoek (537 m) of bij Albert Heijn (780 m). Voor schoolgaande kinderen is OBS Maaspleinschool twee straten verder (596 m) en Basisschool Anne Frank op tien minuten lopen (634 m). De gemeente Utrecht biedt verder een park of plantsoen naast de deur (200 m) en een treinstation op 2,5 km afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lauteslager Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 7.589
Woonoppervlakte56m²
Perceeloppervlakte6874m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA++
BuurtTranswijk-Zuid
WijkZuidwest
GemeenteUtrecht

Locatie

De Dorser 317, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.4
Edward
27-10-2025
erpaupering

De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC .buurt word viezer , stinkt , buut heeft geen buren contacten meer iedereen doet maar

Buurt statistieken

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Inwoners2.910
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Woningvoorraad2.119
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

71 binnen 5 km

Coop
Rijnlaan 72A
537m
Albert Heijn
Vondellaan 200
780m
Jumbo
Hammarskjoldhof 61
793m

Scholen

127 binnen 5 km

Rafael, school voor zmlk
Speciaal onderwijs · 214 leerlingen
216m
OBS Maaspleinschool
Basisonderwijs · 72 leerlingen
596m
Basisschool Anne Frank
Basisonderwijs · 188 leerlingen
634m

Veelgestelde vragen

Over De Dorser 317, Utrecht

Welk energielabel heeft De Dorser 317?

De woning aan De Dorser 317 in Utrecht heeft energielabel A++.

Is €425.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €425.000 ligt 65% boven het buurtgemiddelde van €257.000. Het appartement is echter nieuwbouw (2025) met energielabel A++ en 56 m² woonoppervlak, wat 75% groter is dan het buurtgemiddelde van 32 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de combinatie van nieuwbouw, groot oppervlak en hoog energielabel rechtvaardigt de hogere prijs.