Woning te koop: De Dorser 287, Utrecht
22 uur geleden ontdekt
KopenUtrechtZuidwestTranswijk-ZuidDe Dorser 287

De Dorser 287

Transwijk-Zuid, Utrecht

€ 420.500
Buurt Transwijk-Zuid, UtrechtBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Transwijk-Zuid

Deze advertentie vermeldt geen woningtype. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Het appartement aan De Dorser 287 in Utrecht is nieuwbouw uit 2025 met energielabel A++ en een woonoppervlak van 56 m². De vraagprijs van €420.500 ligt 64% boven het buurtgemiddelde, maar het oppervlak is 75% groter dan gemiddeld in de buurt. Bekijk ook andere woningen in Utrecht.

Buurt Transwijk-Zuid

Transwijk-Zuid is een stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners tussen 25 en 45 jaar. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC. Buurt wordt viezer, stinkt, buurt heeft geen burencontacten meer." De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid en is zeer sterk stedelijk. Lees meer over de buurt Transwijk-Zuid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Coop (twee straten verder) of Albert Heijn en Jumbo op loopafstand. Basisscholen zoals OBS Maaspleinschool en Basisschool Anne Frank zijn op loopafstand. Ook een kinderdagverblijf en park of plantsoen zijn dichtbij. De gemeente Utrecht biedt verder veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lauteslager Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 420.500
Prijs per m²€ 7.509
Woonoppervlakte56m²
Perceeloppervlakte6874m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA++
BuurtTranswijk-Zuid
WijkZuidwest
GemeenteUtrecht

Locatie

De Dorser 287, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.4
Edward
27-10-2025
erpaupering

De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC .buurt word viezer , stinkt , buut heeft geen buren contacten meer iedereen doet maar

Buurt statistieken

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Inwoners2.910
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Woningvoorraad2.119
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

71 binnen 5 km

Coop
Rijnlaan 72A
537m
Albert Heijn
Vondellaan 200
780m
Jumbo
Hammarskjoldhof 61
793m

Scholen

127 binnen 5 km

Rafael, school voor zmlk
Speciaal onderwijs · 214 leerlingen
216m
OBS Maaspleinschool
Basisonderwijs · 72 leerlingen
596m
Basisschool Anne Frank
Basisonderwijs · 188 leerlingen
634m

Veelgestelde vragen

Over De Dorser 287, Utrecht

Welk energielabel heeft De Dorser 287?

De woning aan De Dorser 287 in Utrecht heeft energielabel A++.

Is de prijs van €420.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 64% boven de gemiddelde vraagprijs in Transwijk-Zuid (€257.000). Het appartement is echter 75% groter dan het buurtgemiddelde (56 m² versus 32 m²) en heeft energielabel A++, terwijl 90% van de koopwoningen in de buurt label A heeft. De prijs is aan de hoge kant, maar de woning is ook ruimer en zuiniger dan gemiddeld.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?