Woning te koop: De Dorser 309, Utrecht
KopenUtrechtZuidwestTranswijk-ZuidDe Dorser 309

De Dorser 309

Transwijk-Zuid, Utrecht

€ 451.000
Buurt Transwijk-Zuid, UtrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
59% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Transwijk-Zuid

Deze advertentie vermeldt geen woningtype. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Het appartement aan De Dorser 309 in Utrecht is nieuwbouw uit 2025 met energielabel A++ en een woonoppervlak van 61 m². De vraagprijs van €451.000 ligt 75% boven het buurtgemiddelde van €257.000, maar het oppervlak is ook 91% groter dan gemiddeld. Bekijk ook andere woningen in Utrecht.

Buurt Transwijk-Zuid

Transwijk-Zuid is een stedelijke buurt met 2.910 inwoners en een hoge omgevingsadressendichtheid. De meeste woningen zijn appartementen, en de buurt heeft veel jonge bewoners tussen 25 en 45 jaar. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC. Buurt word viezer, stinkt, buurt heeft geen buren contacten meer." Meer over de buurt Transwijk-Zuid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op vijf minuten lopen, of bij Albert Heijn en Jumbo op ongeveer tien minuten. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals OBS Maaspleinschool en Basisschool Anne Frank, beide op loopafstand. Ook kinderdagverblijven en een park of plantsoen zijn dichtbij. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lauteslager Makelaars op Funda. De makelaar heeft geen woningtype gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 451.000
Prijs per m²€ 7.393
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte6874m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA++
BuurtTranswijk-Zuid
WijkZuidwest
GemeenteUtrecht

Locatie

De Dorser 309, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.4
Edward
27-10-2025
erpaupering

De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC .buurt word viezer , stinkt , buut heeft geen buren contacten meer iedereen doet maar

Buurt statistieken

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Inwoners2.910
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Woningvoorraad2.119
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

71 binnen 5 km

Coop
Rijnlaan 72A
537m
Albert Heijn
Vondellaan 200
780m
Jumbo
Hammarskjoldhof 61
793m

Scholen

127 binnen 5 km

Rafael, school voor zmlk
Speciaal onderwijs · 214 leerlingen
216m
OBS Maaspleinschool
Basisonderwijs · 72 leerlingen
596m
Basisschool Anne Frank
Basisonderwijs · 188 leerlingen
634m

Veelgestelde vragen

Over De Dorser 309, Utrecht

Welk energielabel heeft De Dorser 309?

De woning aan De Dorser 309 in Utrecht heeft energielabel A++.

Is €451.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €451.000 ligt 75% boven het buurtgemiddelde van €257.000, maar het woonoppervlak van 61 m² is 91% groter dan het buurtgemiddelde van 32 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €7.393, terwijl het buurtgemiddelde €8.231 per m² is. Of de prijs realistisch is, hangt af van de exacte staat en locatie van de woning.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?