Woning te koop: De Dorser 327, Utrecht
19 uur geleden ontdekt
KopenUtrechtZuidwestTranswijk-ZuidDe Dorser 327

De Dorser 327

Transwijk-Zuid, Utrecht

€ 426.500
Buurt Transwijk-Zuid, UtrechtBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Transwijk-Zuid

Deze advertentie vermeldt geen woningtype. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Het appartement aan De Dorser 327 is nieuwbouw (2025) met energielabel A++ en een woonoppervlak van 56 m². De vraagprijs van €426.500 ligt 66% boven het buurtgemiddelde van €257.000, maar het oppervlak is ook 75% groter dan gemiddeld. Bekijk ook andere woningen in Utrecht.

Buurt Transwijk-Zuid

Transwijk-Zuid is een stedelijke buurt in Utrecht met een hoge dichtheid (3711 adressen per km²). De buurt telt 2910 inwoners, vooral tussen 25 en 45 jaar (1715). Er is één review: een bewoner noemt 'erpaupering' en beschrijft veranderingen in de buurt. De meeste woningen zijn appartementen (86%) en 90% van het koopaanbod heeft energielabel A. Lees meer over de buurt Transwijk-Zuid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Coop (om de hoek, 544 m), Jumbo of Albert Heijn (twee straten verder, 786 m). Basisscholen in de buurt zijn OBS Maaspleinschool (602 m), Basisschool Anne Frank (629 m) en Openbare Basisschool De Kleine Dichter (707 m). Het dichtstbijzijnde park is op loopafstand (0,2 km). De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lauteslager Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 426.500
Prijs per m²€ 7.616
Woonoppervlakte56m²
Perceeloppervlakte6874m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA++
BuurtTranswijk-Zuid
WijkZuidwest
GemeenteUtrecht

Locatie

De Dorser 327, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.4
Edward
27-10-2025
erpaupering

De huizen gaan naar de allochtone gemeenschap en statushouders AZC .buurt word viezer , stinkt , buut heeft geen buren contacten meer iedereen doet maar

Buurt statistieken

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Inwoners2.910
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Transwijk-Zuid

Woningvoorraad2.119
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

71 binnen 5 km

Coop
Rijnlaan 72A
544m
Jumbo
Hammarskjoldhof 61
786m
Albert Heijn
Vondellaan 200
786m

Scholen

127 binnen 5 km

Rafael, school voor zmlk
Speciaal onderwijs · 214 leerlingen
212m
OBS Maaspleinschool
Basisonderwijs · 72 leerlingen
602m
Basisschool Anne Frank
Basisonderwijs · 188 leerlingen
629m

Veelgestelde vragen

Over De Dorser 327, Utrecht

Welk energielabel heeft De Dorser 327?

De woning aan De Dorser 327 in Utrecht heeft energielabel A++.

Is de prijs van €426.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 66% boven het buurtgemiddelde van €257.000, maar het woonoppervlak van 56 m² is 75% groter dan het buurtgemiddelde van 32 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €8.231, wat neerkomt op €7.616 per m² voor deze woning. Daarmee is de prijs aan de hoge kant, maar het is nieuwbouw met energielabel A++.

Wat is het energielabel en hoe zuinig is dat?

Het energielabel is A++, het zuinigste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is en lage stookkosten heeft. In de buurt heeft 90% van het koopaanbod label A, maar geen enkel ander object heeft label A+ of hoger.

Hoe is de buurt Transwijk-Zuid om in te wonen?

Transwijk-Zuid is een dichtbevolkte, stedelijke buurt met veel jonge bewoners (25-45 jaar). Er is één review van een bewoner die de buurt als 'erpaupering' beschrijft en veranderingen noemt. De buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Coop op 544 meter. Jumbo en Albert Heijn zitten op 786 meter, PLUS op 837 meter. Er zijn in totaal 71 supermarkten binnen 5 km.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: OBS Maaspleinschool (602 m), Basisschool Anne Frank (629 m) en Openbare Basisschool De Kleine Dichter (707 m). Ook is er speciaal onderwijs: Rafael, school voor zmlk (212 m).

Hoe ver is het naar het treinstation?

De afstand tot het dichtstbijzijnde treinstation is 2,5 km.

Waarom staat er geen woningtype in de advertentie?

Lauteslager Makelaars heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het woningtype staat niet in de advertentie.

Lauteslager Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar