Woning te koop: De Lopinge 91, Cadzand
KopenSluisCadzandCadzand-BadDe Lopinge 91

De Lopinge 91

Cadzand-Bad, Sluis

€ 264.000
Buurt Cadzand-Bad, CadzandBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met zeezicht in Cadzand-Bad

Dit appartement aan De Lopinge 91 in Cadzand-Bad is een fijne plek voor wie van de kust houdt. Met 47 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1978 is het compact en onderhoudsarm. De vraagprijs van €264.000 is marktconform voor een appartement in deze populaire badplaats. Bekijk ook andere woningen in Sluis voor een idee van het aanbod.

De buurt: Cadzand-Bad

Cadzand-Bad is een rustige badplaats met 205 inwoners, waar veel eenpersoonshuishoudens wonen. De sfeer is ontspannen, met het strand en de duinen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend om zijn rust en natuur. De buurt Cadzand-Bad heeft een laag aantal misdrijven (29 per jaar) en een omgevingsadressendichtheid van 500, wat duidt op een landelijke omgeving.

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Jumbo of Aldi, beide op ruim 7 km afstand, een klein eindje rijden. Voor de dagelijkse boodschappen is de grote supermarkt op 0,5 km, dus om de hoek. Kinderen gaan naar basisschool De Kustschool op 1,5 km afstand, twee straten verder. De gemeente Sluis biedt verder een restaurant op 0,2 km en een park op 3,8 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Akker Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 264.000
Prijs per m²€ 5.617
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte14220m²
Bouwjaar1978
BuurtCadzand-Bad
WijkCadzand
GemeenteSluis

Locatie

De Lopinge 91, Cadzand

Buurt statistieken

Gegevens uit Cadzand-Bad

Inwoners205
Mannen49%
Vrouwen49%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Sint Annastraat 41
7211m
Aldi
Sint Annastraat 17
7231m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
8734m

Scholen

1 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
1498m

Veelgestelde vragen

Over De Lopinge 91, Cadzand

Is €264.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €264.000 is marktconform voor een appartement van 47 m² in Cadzand-Bad. De prijs per vierkante meter ligt rond de €5.617, wat gebruikelijk is voor deze kustplaats. Er zijn geen recente verkoopcijfers in de buurt beschikbaar, maar vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Cadzand-Bad?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 57,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (500), wat past bij een rustige badplaats. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je afhankelijk van de auto.

Wat voor onderhoud mag ik verwachten bij een bouwjaar 1978?

Een woning uit 1978 kan onderhoud vergen aan installaties zoals de cv-ketel, leidingen en isolatie. De woning is 47 m², dus de onderhoudskosten zijn relatief beperkt. Let op dat er geen VvE-bijdrage in de data staat.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Kustschool op 1,5 km afstand. Andere basisscholen zoals bs. De Nieuwe Van Dale (7,2 km) en Basisschool De Meerstromen (8,7 km) zijn verder weg. Voortgezet onderwijs is op 10,1 km afstand, dus voor oudere kinderen is een auto nodig.