Woning te koop: De Vennen 92-94, Vlagtwedde

De Vennen 92-94

Verspreide huizen Bourtange, Westerwolde

€ 132.000
Buurt Verspreide huizen Bourtange, VlagtweddeBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Vlagtwedde

Deze woning aan De Vennen 92-94 ligt in een rustige omgeving, waar je echt tot rust komt. Het is een compacte woning uit 1994 met 52 m² woonoppervlak. De vraagprijs van €132.000 is marktconform voor een woning van dit type in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Westerwolde voor een vergelijking.

Buurt Verspreide huizen Bourtange

De buurt Verspreide huizen Bourtange is een kleine, landelijke gemeenschap met ongeveer 270 inwoners. Het is een rustige buurt waar veel ouderen wonen, maar ook gezinnen. Een bewoner zegt: "Meest al is het wel leuk en mensen zijn aardig." De sfeer is gemoedelijk en je kent elkaar snel. Meer over de buurt Verspreide huizen Bourtange.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 667 meter of de Jumbo op 860 meter, beide om de hoek. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Christelijke Basisschool De Zaaier (914 m) en Openbare basisschool De Clockeslach (935 m). De gemeente Westerwolde biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,2 km en een restaurant op 1,2 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder SLUITER Makelaardij op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 132.000
Prijs per m²€ 2.538
Woonoppervlakte52m²
Perceeloppervlakte305m²
Bouwjaar1994
BuurtVerspreide huizen Bourtange
WijkBourtange
GemeenteWesterwolde

Locatie

De Vennen 92-94, Vlagtwedde

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Romy
15-09-2024
Gezellig

Meest al is het wel leuk en mensen zijn aardig

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Bourtange

Inwoners270
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Wilhelminastraat 25
667m
Jumbo
Dr. P. Rinsemastraat 4
860m
Coop
Dorpsstraat 28
4680m

Scholen

6 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Zaaier
Basisonderwijs · 163 leerlingen
914m
Openbare basisschool De Clockeslach
Basisonderwijs · 84 leerlingen
935m
Kindcentrum De Driesprong
Basisonderwijs · 61 leerlingen
4239m

Veelgestelde vragen

Over De Vennen 92-94, Vlagtwedde

Is €132.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €132.000 is marktconform voor een woning van 52 m² in deze regio. De woning is uit 1994 en verkeert in een gemiddelde staat. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 14,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de bereikbaarheid per auto is goed.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een woonoppervlak van 52 m², gebouwd in 1994. Het is een compacte woning, geschikt voor een klein huishouden of als startwoning.

Zijn er scholen in de buurt?