Woning te koop: De Weerd 92J-4, Roermond
KopenRoermondMaasplassenDe Weerd 92J-4

De Weerd 92J-4

Maasplassen, Roermond

€ 214.876
Buurt Maasplassen, RoermondBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
43% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Maasplassen

Dit appartement in de buurt Maasplassen voelt als een nieuw begin. Het is in 2024 opgeleverd, dus alles is fris en modern. Met 64 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €214.876 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze prijsklasse. Bekijk ook andere woningen in Roermond voor een idee van het aanbod.

Maasplassen: rustig en groen

Maasplassen is een kleine, rustige buurt met veel groen en water in de buurt. De meeste woningen zijn koopwoningen (72%), en er wonen vooral 45-plussers. Het is er niet druk: de omgevingsadressendichtheid is laag. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene omgeving. Lees meer over de buurt Maasplassen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,8 km of Albert Heijn op 2 km. Basisschool Leeve is op 1,5 km lopen, en voor voortgezet onderwijs is BC Broekhin Roermond op 2,4 km. Het is even fietsen of rijden, maar de rust maakt veel goed. De gemeente Roermond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder AB&P Vaassen en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 december 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 214.876
Prijs per m²€ 3.357
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte19145m²
Bouwjaar2024
BuurtMaasplassen
WijkMaasplassen
GemeenteRoermond

Locatie

De Weerd 92J-4, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Maasplassen

Inwoners115
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Roersingelpassage 5
1836m
Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
1951m
Aldi
Dorpstraat 69
2016m

Scholen

34 binnen 5 km

Basisschool Leeve
Basisonderwijs · 179 leerlingen
1544m
Vrijeschool Christophorus
Basisonderwijs · 122 leerlingen
1969m
Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
2253m

Veelgestelde vragen

Over De Weerd 92J-4, Roermond

Is €214.876 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 64 m² in Roermond. Het bouwjaar 2024 betekent dat alles nieuw en energiezuinig is, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse.

Hoe rustig is de buurt Maasplassen?

Maasplassen is een zeer rustige buurt met een lage bevolkingsdichtheid (115 inwoners) en weinig voorzieningen in de directe omgeving. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat betekent dat er weinig andere gebouwen in de buurt zijn.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 1,8 km, gevolgd door Albert Heijn op 2 km. Basisschool Leeve ligt op 1,5 km en de dichtstbijzijnde middelbare school, BC Broekhin Roermond, op 2,4 km. Je hebt dus wel een fiets of auto nodig voor dagelijkse boodschappen en school.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Roermond ligt op 4,6 km afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of bus ben je er in een kwartier. De buurt is vooral gericht op autogebruik.

Hoeveel onderhoud vraagt een nieuwbouwappartement?

Omdat het appartement in 2024 is opgeleverd, is er de eerste jaren weinig tot geen onderhoud nodig. Alles is nieuw: installaties, keuken, badkamer en afwerking. Je kunt de eerste jaren genieten zonder grote kosten.

Zijn er veel eenpersoonshuishoudens in de buurt?

In Maasplassen is 15% van de huishoudens eenpersoons, wat lager is dan gemiddeld. De meeste huishoudens zijn zonder kinderen (30%) of met kinderen (10%). De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,1, dus het is een mix van stellen en kleine gezinnen.