Woning te koop: Deken van Somerenstraat 186, Eindhoven
KopenEindhovenCentrumBergenDeken van Somerenstraat 186

Deken van Somerenstraat 186

Bergen, Eindhoven

€ 460.000
Buurt Bergen, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
SPAR op 350m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in hartje Eindhoven

Deze hoekwoning uit 2021 ademt moderne luxe. Met energielabel A+++ ben je verzekerd van een zeer lage energierekening. De woning ligt in de levendige buurt Bergen, vlak bij het centrum van Eindhoven. Met een vraagprijs van €460.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Eindhoven.

Buurt Bergen: stedelijk wonen

Bergen is een dichtbevolkte, zeer stedelijke buurt met veel jonge alleenstaanden en stellen. De omgevingsadressendichtheid is hoog: 4528 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een mix van studenten en werkenden. De buurt heeft een gemiddeld inkomen dat iets onder het landelijk gemiddelde ligt. Bekijk ook de buurt Bergen voor meer informatie.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij SPAR om de hoek (350 m) of Albert Heijn (479 m). Voor de kinderen zijn er basisscholen Saltomontessorischool de Trinoom (63 m) en Basisschool Anton van Duinkerken (160 m) vlakbij. Het Van Maerlantlyceum voor voortgezet onderwijs ligt op loopafstand (767 m). De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Santvoort - Eindhoven aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 460.000
Prijs per m²€ 7.077
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte1799m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+++
BuurtBergen
WijkCentrum
GemeenteEindhoven

Locatie

Deken van Somerenstraat 186, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergen

Inwoners2.905
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Bergen

Woningvoorraad1.678
Gem. WOZ-waarde€ 399.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

58 binnen 5 km

SPAR
Vrijstraat 50
350m
Albert Heijn
Hoogstraat 100
479m
Jumbo
Victoriapark 90
606m

Scholen

74 binnen 5 km

Saltomontessorischool de Trinoom
Basisonderwijs · 549 leerlingen
63m
Basisschool Anton van Duinkerken
Basisonderwijs · 211 leerlingen
160m
Van Maerlantlyceum
Voortgezet onderwijs · 1102 leerlingen
767m

Veelgestelde vragen

Over Deken van Somerenstraat 186, Eindhoven

Welk energielabel heeft Deken van Somerenstraat 186?

De woning aan Deken van Somerenstraat 186 in Eindhoven heeft energielabel A+++.

Is €460.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €460.000 ligt 32% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€680.632). De woning is met 65 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 110 m². De prijs per m² is met €7.077 relatief hoog, maar het energielabel A+++ en het bouwjaar 2021 compenseren dat. Het is een marktconforme prijs voor een nieuwbouwwoning in het centrum van Eindhoven.

Hoe is de buurt Bergen om in te wonen?

Bergen is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel jonge alleenstaanden en stellen. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau: supermarkten, scholen en horeca zijn dichtbij. Het treinstation Eindhoven Centraal ligt op 2,2 km. De misdaadcijfers zijn met 405 misdrijven per jaar relatief hoog, maar dat is gebruikelijk voor een centrumwijk.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A+++, het hoogste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt heeft 80% van de koopwoningen label C en 20% label B; label A+++ is uitzonderlijk. Dit label draagt bij aan een lage maandelijkse energierekening.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Saltomontessorischool de Trinoom (basisonderwijs) ligt op 63 meter, Basisschool Anton van Duinkerken op 160 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Van Maerlantlyceum op 767 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven op 500 meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation Eindhoven Centraal ligt op 2,2 km afstand, goed bereikbaar met de fiets of bus. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat duidt op een goed OV-netwerk.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?