Woning te koop: Deken van Somerenstraat 204, Eindhoven
KopenEindhovenCentrumBergenDeken van Somerenstraat 204

Deken van Somerenstraat 204

Bergen, Eindhoven

€ 718.000
Buurt Bergen, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
SPAR op 356m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een stadsappartement met een A++-label

Deze woning aan de Deken van Somerenstraat 204 in Eindhoven is een modern appartement uit 2021, met een oppervlakte van 114 m². Het energielabel A++ is uitzonderlijk zuinig, wat lage stookkosten betekent. De vraagprijs van €718.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en het energielabel. Vergelijk het met andere woningen in Eindhoven.

Buurt Bergen: levendig en centraal

Bergen is een bruisende buurt in het centrum van Eindhoven, met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt zo'n 2905 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een plek met veel eenpersoonshuishoudens en een hoge stedelijkheidsgraad. De buurt Bergen staat bekend om zijn mix van woningen en horeca.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je een SPAR voor snelle boodschappen, en twee straten verder een Albert Heijn en Jumbo. Voor kinderen zijn er basisscholen Saltomontessorischool de Trinoom (naast de deur) en Anton van Duinkerken (twee straten verder). Het Van Maerlantlyceum voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente Eindhoven biedt een breed scala aan voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Santvoort - Eindhoven aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 718.000
Prijs per m²€ 6.298
Woonoppervlakte114m²
Perceeloppervlakte1799m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++
BuurtBergen
WijkCentrum
GemeenteEindhoven

Locatie

Deken van Somerenstraat 204, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergen

Inwoners2.905
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Bergen

Woningvoorraad1.678
Gem. WOZ-waarde€ 399.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

60 binnen 5 km

SPAR
Vrijstraat 50
356m
Albert Heijn
Hoogstraat 100
458m
Jumbo
Victoriapark 90
597m

Scholen

75 binnen 5 km

Saltomontessorischool de Trinoom
Basisonderwijs · 549 leerlingen
91m
Basisschool Anton van Duinkerken
Basisonderwijs · 211 leerlingen
139m
Van Maerlantlyceum
Voortgezet onderwijs · 1102 leerlingen
768m

Veelgestelde vragen

Over Deken van Somerenstraat 204, Eindhoven

Welk energielabel heeft Deken van Somerenstraat 204?

De woning aan Deken van Somerenstraat 204 in Eindhoven heeft energielabel A++.

Is €718.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €718.000 ligt boven de gemiddelde koopprijs in de buurt (€680.632) en de mediaan (€700.000). De woning is echter nieuw (2021) en heeft een zeer zuinig energielabel A++, wat de hogere prijs kan rechtvaardigen. In de buurt zijn 14 koopwoningen beschikbaar, met prijzen van €375.000 tot €1.022.350.

Hoe zuinig is energielabel A++?

Energielabel A++ is het best mogelijke label en betekent dat de woning extreem energiezuinig is. De stookkosten zijn minimaal, en het binnenklimaat is comfortabel. In de buurt heeft geen enkel ander koopaanbod label A+, dus deze woning steekt er met kop en schouders bovenuit.