Woning te koop: Den Drul 19-104, Linden

Den Drul 19-104

Linden buitengebied, Land van Cuijk

€ 114.500
Buurt Linden buitengebied, LindenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 514m²
514m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
46% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een bijzonder huis in het buitengebied van Linden

Dit huis uit 1600 staat op een groot perceel van 514 m², midden in het rustige buitengebied van Linden. Het is een karakteristieke woning met een rijke historie. De vraagprijs van €114.500 is aan de lage kant voor een woning met zoveel grond. Vergelijk dit met andere woningen in Land van Cuijk om een beeld te krijgen van de markt.

De buurt: Linden buitengebied

De buurt Linden buitengebied is dunbevolkt met slechts 65 inwoners. Het is een landelijke omgeving waar rust en ruimte voorop staan. De meeste bewoners zijn tussen de 45 en 65 jaar oud, en er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel groen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op een kwartier lopen. Ook Lidl en Albert Heijn zijn binnen fietsafstand. Basisscholen zijn er voldoende: Basissch De Waai ligt om de hoek, en Openbare basisschool 't Startblok op twintig minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Merletcollege in Cuijk, op een half uur fietsen. De gemeente Land van Cuijk biedt een compleet voorzieningenniveau voor een landelijke omgeving.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vakantieparken Makelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 114.500
Prijs per m²€ 223
Woonoppervlakte514m²
Perceeloppervlakte3190m²
Bouwjaar1600
BuurtLinden buitengebied
WijkLinden
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Den Drul 19-104, Linden

Buurt statistieken

Gegevens uit Linden buitengebied

Inwoners65
Mannen54%
Vrouwen38%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Jumbo
Lavendel 382
1336m
Lidl
Dukatendreef 27
2438m
Albert Heijn
Smidstraat 70
2787m

Scholen

20 binnen 5 km

Basissch De Waai
Basisonderwijs · 519 leerlingen
1350m
Openbare basisschool 't Startblok
Basisonderwijs · 274 leerlingen
2093m
Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 166 leerlingen
2370m

Veelgestelde vragen

Over Den Drul 19-104, Linden

Is €114.500 een realistische prijs voor dit huis?

Ja, de prijs is aan de lage kant voor een woning met 514 m² grond. Het bouwjaar 1600 betekent wel dat er mogelijk onderhoudskosten zijn. Vergelijk met andere woningen in de regio om te zien of het past bij jouw budget.

Hoe rustig is het in Linden buitengebied?

Het is er zeer rustig. De buurt heeft slechts 65 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 127, wat betekent dat er weinig huizen in de buurt staan. Ideaal als je van stilte en ruimte houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basissch De Waai op 1,3 km en Openbare basisschool 't Startblok op 2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Cuijk, op 6,2 km afstand.

Hoe ver is het naar de supermarkt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 1,3 km, goed te doen met de fiets. Ook Lidl en Albert Heijn zijn binnen 3 km bereikbaar.