Woning te koop: Den Drul 19-218, Linden

Den Drul 19-218

Linden buitengebied, Land van Cuijk

€ 279.000
Buurt Linden buitengebied, LindenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 514m²
514m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
46% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een bijzonder huis in het buitengebied

Dit huis uit 1600 in Linden is een unieke vondst. Met 514 m² woonoppervlakte is het een van de grotere woningen in de regio. De vraagprijs van €279.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de zeldzaamheid van zo'n historisch pand. Bekijk ook andere woningen in Land van Cuijk voor een idee van het aanbod.

Linden buitengebied

De buurt Linden buitengebied is dunbevolkt met 65 inwoners. Het is een rustige omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en veel groen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,3 km afstand, of Lidl op 2,4 km. Basissch De Waai (1,4 km) en Openbare basisschool 't Startblok (2,1 km) zijn dichtbij voor schoolgaande kinderen. De gemeente Land van Cuijk biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 5,8 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder HappyHome Makelaars op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 279.000
Prijs per m²€ 543
Woonoppervlakte514m²
Perceeloppervlakte3190m²
Bouwjaar1600
BuurtLinden buitengebied
WijkLinden
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Den Drul 19-218, Linden

Buurt statistieken

Gegevens uit Linden buitengebied

Inwoners65
Mannen54%
Vrouwen38%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Jumbo
Lavendel 382
1336m
Lidl
Dukatendreef 27
2438m
Albert Heijn
Smidstraat 70
2787m

Scholen

20 binnen 5 km

Basissch De Waai
Basisonderwijs · 519 leerlingen
1350m
Openbare basisschool 't Startblok
Basisonderwijs · 274 leerlingen
2093m
Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 166 leerlingen
2370m

Veelgestelde vragen

Over Den Drul 19-218, Linden

Is €279.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €279.000 voor een woning van 514 m² uit 1600 is aan de hoge kant, maar past bij de zeldzaamheid van zo'n groot historisch pand in het buitengebied. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type object.

Hoe is de bereikbaarheid van Linden buitengebied?

Linden buitengebied is een rustige, landelijke omgeving. Het treinstation ligt op 5,8 km afstand, wat betekent dat je met de auto of fiets naar het station moet. De buurt is niet sterk stedelijk, dus een auto is handig voor dagelijkse verplaatsingen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. Basissch De Waai ligt op 1,4 km, Openbare basisschool 't Startblok op 2,1 km en Basisschool De Regenboog op 2,4 km. Voor voortgezet onderwijs is Merletcollege Cuijk op 2,8 km de dichtstbijzijnde optie.