Woning te koop: Diezestraat 25, Terneuzen
KopenTerneuzenTerneuzen ZuidZeldenrustDiezestraat 25

Diezestraat 25

Zeldenrust, Terneuzen

€ 359.500
Buurt Zeldenrust, TerneuzenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning uit 2024 staat in de rustige buurt Zeldenrust in Terneuzen. Met 78 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte, moderne woning. De vraagprijs van €359.500 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Terneuzen voor een vergelijking.

Buurt Zeldenrust

Zeldenrust is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 2850 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een typische woonwijk waar het aangenaam vertoeven is. Lees meer over de buurt Zeldenrust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 10 minuten lopen of Lidl op 12 minuten. Kindcentrum De Steiger (basisonderwijs) zit om de hoek, op 3 minuten lopen. De Lodewijk College voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij, op 5 minuten lopen. De gemeente Terneuzen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder WoonCoach en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 359.500
Prijs per m²€ 4.609
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte5036m²
Bouwjaar2024
BuurtZeldenrust
WijkTerneuzen Zuid
GemeenteTerneuzen

Locatie

Diezestraat 25, Terneuzen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeldenrust

Inwoners2.850
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Bellamystraat 141
811m
Lidl
Alvarezlaan 40-62
895m
Aldi
Kokkeldreef 10
1973m

Scholen

20 binnen 5 km

Kindcentrum De Steiger
Basisonderwijs · 320 leerlingen
213m
Lodewijk College locatie Zeldenrustlaan
Voortgezet onderwijs · 1248 leerlingen
445m
De Argo, locatie Lodewijk College Zeldenrustlaan
Speciaal onderwijs · 6 leerlingen
454m

Veelgestelde vragen

Over Diezestraat 25, Terneuzen

Is €359.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een nieuwbouwwoning uit 2024 met 78 m² woonoppervlak in een rustige buurt als Zeldenrust is de prijs marktconform. Nieuwbouwwoningen in Terneuzen worden vaak rond dit prijsniveau aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige woonwijk. Het treinstation van Terneuzen is op 30,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is goed bereikbaar via lokale wegen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Kindcentrum De Steiger (basisonderwijs) zit op 213 meter, en de Lodewijk College (voortgezet onderwijs) op 445 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals de Ds. D. L. Aangeenbrugschool op 485 meter.

Wat voor type woning is dit?

Het is een hoekwoning uit 2024 met een woonoppervlak van 78 m². Het is een nieuwbouwwoning, dus je kunt rekenen op moderne isolatie en installaties. Het energielabel is niet bekend, maar nieuwbouw heeft doorgaans een zuinig label.

Hoe is de buurt Zeldenrust?

Zeldenrust is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele wijk zien met weinig criminaliteit.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Albert Heijn zit op 811 meter (10 minuten lopen) en Lidl op 895 meter (12 minuten lopen). Ook zijn er Aldi en Jumbo op iets grotere afstand.

WoonCoach
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen
WoonCoach
wooncoach.nl