Woning te koop: Don Boscostraat 411, Amsterdam

Don Boscostraat 411

Osdorpplein en omgeving, Amsterdam

€ 561.000
Buurt Osdorpplein en omgeving, AmsterdamBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 113m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
42% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Osdorp

Deze woning uit 2022 aan de Don Boscostraat voelt als nieuw: strakke lijnen, moderne indeling en een frisse uitstraling. Met 68 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €561.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Amsterdam, maar de nieuwbouwstatus en energiezuinigheid maken het een interessante optie.

De buurt Osdorpplein e.o.

De buurt Osdorpplein e.o. is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Lol", kort maar krachtig. De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. Het is er stedelijk, met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Jumbo om de hoek (113 meter) of de Dirk (twee straten verder). Voor de kinderen zijn er meerdere scholen dichtbij, zoals de Osdorpse Montessori School op vijf minuten lopen en het Calandlyceum op loopafstand. Ook een park of plantsoen is naast de deur.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Eefje Voogd Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 561.000
Prijs per m²€ 8.250
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte10077m²
Bouwjaar2022
BuurtOsdorpplein en omgeving
WijkOsdorp-Oost
GemeenteAmsterdam

Locatie

Don Boscostraat 411, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.5
Chaima
30-12-2024
Lol

Lol

Buurt statistieken

Gegevens uit Osdorpplein en omgeving

Inwoners4.780
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Osdorpplein en omgeving

Woningvoorraad2.052
Gem. WOZ-waarde€ 356.000
Koopwoningen19%
Huurwoningen81%

Supermarkten

69 binnen 5 km

Jumbo
Osdorpplein 1014
113m
Dirk
Tussenmeer 1A
231m
AH XL
Osdorpplein 469
288m

Scholen

118 binnen 5 km

Calandlyceum
Voortgezet onderwijs · 1553 leerlingen
367m
Osdorpse Montessori School
Basisonderwijs · 262 leerlingen
426m
Oecumenische basisschool Ichthus
Basisonderwijs · 384 leerlingen
579m

Veelgestelde vragen

Over Don Boscostraat 411, Amsterdam

Is €561.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €561.000 ligt 31% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€426.667). De woning is echter nieuwbouw (2022) en heeft een oppervlakte van 68 m². Ter vergelijking: de gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €515.652, en de gemiddelde prijs per m² is €5.184. De prijs is aan de hoge kant, maar de nieuwbouwstatus en energiezuinigheid kunnen dit rechtvaardigen.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

In de buurt Osdorpplein e.o. staan op dit moment 9 koopwoningen te koop. De prijzen variëren van €350.000 tot €640.000. De gemiddelde vraagprijs is €426.667, met een gemiddelde oppervlakte van 82 m². Er zijn de afgelopen tijd 79 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €515.652.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 33,3% van de woningen energielabel A+, 22,2% label A, 22,2% label B, 11,1% label C en 11,1% label D of lager. Omdat de woning uit 2022 komt, is de kans groot dat het een zuinig label heeft, maar dit moet je bij de makelaar navragen.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,7 km afstand. De buurt is zeer stedelijk (stedelijkheidsklasse 1) met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat vaak duidt op goede bus- en tramverbindingen.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, een park of plantsoen ligt op 0,2 km afstand, dus om de hoek. Ook is er een restaurant op 0,3 km en een bibliotheek op 0,4 km. De buurt biedt dus voldoende mogelijkheden voor ontspanning en cultuur.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 49 dagen. Dit is een indicatie van hoe snel woningen worden verkocht. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

Eefje Voogd Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen