Woning te koop: Dr Ariënsstraat 1, Ulft
Verkocht onder voorbehoud
KopenOude IJsselstreekUlft-EttenUlft-NoordDr Ariënsstraat 1

Dr Ariënsstraat 1

Ulft-Noord, Oude IJsselstreek

€ 475.000
Buurt Ulft-Noord, UlftBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 786m²
786m² woonoppervlakte
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Ulft

Dit ruime huis aan de Dr Ariënsstraat 1 ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1914 geeft het pand een authentieke uitstraling, met royale vertrekken en hoge plafonds. Met 786 m² woonoppervlak is er meer dan genoeg ruimte voor een groot gezin of wie graag veel vierkante meters heeft. De vraagprijs van € 475.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Oude IJsselstreek.

De buurt: Ulft-Noord

Ulft-Noord is een rustige woonwijk, zoals een bewoner het verwoordt: 'De buurt is gewoon erg rustig, wel weinig contact met de buren. Ik ken de minstens de helft van de buren niet meer.' De wijk telt zo'n 1580 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (90%). Driekwart van de woningen is koop, wat bijdraagt aan een stabiele woonomgeving. De buurt Ulft-Noord biedt een prettige mix van rust en voorzieningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je in een paar minuten naar de Jumbo of Lidl, beide op ruim een kilometer afstand. Ook de PLUS en Albert Heijn zijn binnen een kwartier fietsen bereikbaar. Kinderen kunnen naar Kindcentrum Oersprong of basisschool De Plakkenberg, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs is het Almende College een optie, op 1,2 kilometer. De gemeente Oude IJsselstreek biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maalderink & Lutke Willink op Funda en hun eigen website. De woning is te bezichtigen via de makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 475.000
Prijs per m²€ 604
Woonoppervlakte786m²
Perceeloppervlakte3260m²
Bouwjaar1914
EnergielabelG
BuurtUlft-Noord
WijkUlft-Etten
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Dr Ariënsstraat 1, Ulft

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Lentor
15-06-2024
Een rustige buurt

De buurt is gewoon erg rustig, wel weinig contact met de buren. Ik ken de minstens de helft van de buren niet meer

Buurt statistieken

Gegevens uit Ulft-Noord

Inwoners1.580
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Middelgraaf 4
1263m
Lidl
Kerkstraat 30
1312m
Aldi
Middelgraaf 42
1369m

Scholen

12 binnen 5 km

Kindcentrum Oersprong
Basisonderwijs · 241 leerlingen
1002m
Rooms Katholieke Basisschool De Plakkenberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
1041m
Almende College
Voortgezet onderwijs · 1006 leerlingen
1249m

Veelgestelde vragen

Over Dr Ariënsstraat 1, Ulft

Welk energielabel heeft Dr Ariënsstraat 1?

De woning aan Dr Ariënsstraat 1 in Ulft heeft energielabel G.

Is € 475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 475.000 voor een woning van 786 m² in Ulft is marktconform. Het energielabel G betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijk met andere woningen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe rustig is het in Ulft-Noord?

Ulft-Noord is een rustige buurt, zoals blijkt uit een bewonersreview: 'De buurt is gewoon erg rustig.' De omgevingsadressendichtheid is laag (870 adressen per km²), wat bijdraagt aan de rust. Wel is er weinig contact met buren, volgens dezelfde review.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Binnen 1,5 km vind je meerdere basisscholen: Kindcentrum Oersprong (1,0 km), De Plakkenberg (1,0 km) en De Woelwaters (1,5 km). Voor voortgezet onderwijs is het Almende College op 1,2 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,1 km afstand. Dat is prima met de fiets of auto, maar niet op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is G, het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo (1,3 km), Lidl (1,3 km), Aldi (1,4 km), PLUS (1,4 km) en Albert Heijn (1,5 km). Je kunt dus makkelijk dagelijkse boodschappen doen.

Hoeveel misdrijven zijn er in de buurt?

In de buurt zijn 30 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk van deze omvang, wat bijdraagt aan het veilige gevoel.

Maalderink & Lutke Willink
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar