Woning te koop: Driehuizerweg 8-065, Egmond Aan Den Hoef

Driehuizerweg 8-065

Wimmenum, Bergen (Noord-Holland)

€ 402.500
Buurt Wimmenum, Egmond Aan Den HoefBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Wimmenum

Deze woning aan de Driehuizerweg in Egmond Aan Den Hoef ligt in een landelijke omgeving, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Het appartement uit 2000 is 90 m² groot en biedt een comfortabele basis. De vraagprijs van €402.500 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Bergen (Noord-Holland) voor een vergelijking.

De buurt Wimmenum

Wimmenum is een kleine buurt met 170 inwoners, waar de sfeer dorps en gemoedelijk is. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het merendeel is koop. Het is een rustige omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel groen. Meer over de buurt Wimmenum lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op twee kilometer afstand, of bij Jumbo en Lidl iets verderop. Basisschool kindcentrum De Kiem is om de hoek, op 1,5 kilometer, en Kindcentrum de Branding op 2,9 kilometer. Het is een plek waar je de auto pakt voor de meeste voorzieningen, maar de rust is er onbetaalbaar. De gemeente Bergen (Noord-Holland) biedt een mooie mix van natuur en cultuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 402.500
Prijs per m²€ 4.472
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte34499m²
Bouwjaar2000
BuurtWimmenum
WijkEgmond aan den Hoef
GemeenteBergen (Noord-Holland)

Locatie

Driehuizerweg 8-065, Egmond Aan Den Hoef

Buurt statistieken

Gegevens uit Wimmenum

Inwoners170
Mannen47%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwe Egmonderstraatweg 11
1949m
Jumbo
Voorstraat 90
3058m
Lidl
Het Hoekstuk 10-15
3618m

Scholen

29 binnen 5 km

kindcentrum De Kiem
Basisonderwijs · 199 leerlingen
1521m
Kindcentrum de Branding
Basisonderwijs · 158 leerlingen
2885m
OBS De Driemaster
Basisonderwijs · 64 leerlingen
2895m

Veelgestelde vragen

Over Driehuizerweg 8-065, Egmond Aan Den Hoef

Is de prijs van €402.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €402.500 voor een appartement van 90 m² uit 2000 in Wimmenum is marktconform. De buurt is rustig en landelijk, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijk met andere woningen in de regio om een goed beeld te krijgen.

Hoe is het openbaar vervoer in Wimmenum?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,7 kilometer afstand. Dat betekent dat je voor het openbaar vervoer vooral op de auto of fiets bent aangewezen. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. Kindcentrum De Kiem is het dichtstbij, op 1,5 kilometer. Ook Kindcentrum de Branding en OBS De Driemaster zijn binnen 3 kilometer bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Heiloo, op 5,2 kilometer.

Wat voor type woning is dit?