Woning te koop: Driehuizerweg 8-294, Egmond Aan Den Hoef

Driehuizerweg 8-294

Wimmenum, Bergen (Noord-Holland)

€ 169.500
Buurt Wimmenum, Egmond Aan Den HoefBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Wimmenum

Dit appartement aan de Driehuizerweg in Egmond Aan Den Hoef ademt rust. Met 90 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 2000 is het een comfortabele woning in een groene omgeving. De vraagprijs van €169.500 is marktconform voor een recreatiewoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Bergen (Noord-Holland) voor een vergelijking.

De buurt Wimmenum

Wimmenum is een kleine, rustige buurt met 170 inwoners. Het is een plek waar veel 45-plussers wonen en de sfeer is gemoedelijk. De buurt Wimmenum heeft een laag aantal misdrijven, wat bijdraagt aan het veilige gevoel. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel groen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Albert Heijn, op twee kilometer afstand. Voor de kinderen is kindcentrum De Kiem op 1,5 kilometer een optie. Boodschappen doe je bij de Jumbo of Lidl, beide op een paar kilometer. Het is een omgeving waar je de auto pakt voor dagelijkse dingen, maar de rust is er heerlijk. De gemeente Bergen (Noord-Holland) biedt verder veel natuur en strand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Winkel & Buis makelaars en taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 169.500
Prijs per m²€ 1.883
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte34499m²
Bouwjaar2000
BuurtWimmenum
WijkEgmond aan den Hoef
GemeenteBergen (Noord-Holland)

Locatie

Driehuizerweg 8-294, Egmond Aan Den Hoef

Buurt statistieken

Gegevens uit Wimmenum

Inwoners170
Mannen47%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwe Egmonderstraatweg 11
1949m
Jumbo
Voorstraat 90
3058m
Lidl
Het Hoekstuk 10-15
3618m

Scholen

29 binnen 5 km

kindcentrum De Kiem
Basisonderwijs · 199 leerlingen
1521m
Kindcentrum de Branding
Basisonderwijs · 158 leerlingen
2885m
OBS De Driemaster
Basisonderwijs · 64 leerlingen
2895m

Veelgestelde vragen

Over Driehuizerweg 8-294, Egmond Aan Den Hoef

Is €169.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, de prijs is marktconform voor een recreatiewoning van 90 m² in Wimmenum. De woning is gebouwd in 2000 en verkeert in een goede staat. Vergelijkbare woningen in de regio liggen rond dit bedrag. Het is een koopwoning, dus je betaalt eenmalig dit bedrag.

Hoe rustig is het in Wimmenum?

Wimmenum is een zeer rustige buurt met slechts 170 inwoners en een lage stedelijkheidsgraad (5 op een schaal van 5). Er zijn weinig voorzieningen in de directe omgeving, maar dat draagt bij aan de rust. Het aantal misdrijven is laag, met 6 geregistreerde incidenten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn basisscholen op loop- en fietsafstand. Kindcentrum De Kiem ligt op 1,5 km en Kindcentrum de Branding op 2,9 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Heiloo, waar PCC Heiloo op 3,7 km ligt. De afstand tot het voortgezet onderwijs is gemiddeld 5,2 km.

Hoe ver is het naar het strand?

Het strand van Egmond aan Zee ligt op ongeveer 5 km afstand. Je kunt er fietsen of met de auto heen. De duinen en het park of plantsoen op 1,6 km bieden ook recreatiemogelijkheden.

Wat is de dichtstbijzijnde supermarkt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 1,9 km afstand. Andere opties zijn Jumbo (3,1 km), Lidl (3,6 km) en nog een Albert Heijn (3,6 km). Voor dagelijkse boodschappen ben je dus aangewezen op de auto of fiets.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,7 km afstand. De auto is het meest praktisch voor verplaatsingen.

Winkel & Buis makelaars en taxateurs
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.