Woning te koop: Eemnesserweg 79, Baarn
KopenBaarnBaarnTransvaalEemnesserweg 79

Eemnesserweg 79

Transvaal, Baarn

€ 1.450.000
Buurt Transvaal, BaarnBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 303m²
29% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 285m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statig herenhuis in Baarn

Deze woning aan de Eemnesserweg 79 ademt de charme van 1912. Met 303 m² woonoppervlak is het een royale plek, 29% ruimer dan het buurtgemiddelde. De vraagprijs van €1.450.000 is marktconform voor dit type woning in Baarn. Bekijk ook andere woningen in Baarn.

Buurt Transvaal

De buurt Transvaal is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: 'Baarn is prachtig! Alles is bereikbaar en alles en iedereen is goed voorzien.' De buurt telt 930 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (285 m) of de Aldi twee straten verder (328 m). Ook de Jumbo en PLUS zijn dichtbij. Kinderen kunnen naar de Amalia Astroschool (522 m) of de Koningin Wilhelmina School (555 m). Het station is tien minuten lopen. Meer over de gemeente Baarn.

Bron

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Waaij Makelaars en Rentmeesters.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.450.000
Prijs per m²€ 4.785
Woonoppervlakte303m²
Perceeloppervlakte1200m²
Bouwjaar1912
BuurtTransvaal
WijkBaarn
GemeenteBaarn

Locatie

Eemnesserweg 79, Baarn

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.7
Isabel
16-10-2025
Wonend in Baarn

Los van de onveiligheid die zo nu en dan plaatsvindt in dit dorpje had ik me geen betere plek geweest op aarde om te wonen. Dorpjes zijn altijd zo gezellig, dus ook deze. Alles is bereikbaar en alles en iedereen is goed voorzien. Baarn is prachtig!

Buurt statistieken

Gegevens uit Transvaal

Inwoners930
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Transvaal

Woningvoorraad388
Gem. WOZ-waarde€ 730.000
Koopwoningen78%
Huurwoningen22%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Eemnesserweg 40
285m
Aldi
Eemnesserweg 59
328m
Jumbo
Laanstraat 87
394m

Scholen

27 binnen 5 km

Amalia Astroschool voor Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 266 leerlingen
522m
Koningin Wilhelmina School (KWS)
Basisonderwijs · 225 leerlingen
555m
Jenaplanschool Montini
Basisonderwijs · 246 leerlingen
608m

Veelgestelde vragen

Over Eemnesserweg 79, Baarn

Is €1.450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.450.000 ligt dicht bij de mediaanprijs van €1.475.000 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² is €4.897, terwijl deze woning met 303 m² uitkomt op €4.785 per m². Dat is iets lager dan gemiddeld, maar de woning is wel 29% groter dan het buurtgemiddelde van 235 m².

Hoe is de buurt Transvaal om in te wonen?

Transvaal is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen (80%). De buurt scoort een 8,67 op basis van één beoordeling. Een bewoner noemt Baarn 'prachtig' en zegt dat alles bereikbaar is. De stedelijkheid is matig (omgevingsadressendichtheid 1.848), dus het is er niet te druk.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 600 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn (285 m), Aldi (328 m), Jumbo (394 m) en PLUS (506 m). Ook zijn er diverse basisscholen dichtbij, zoals de Amalia Astroschool (522 m) en de Koningin Wilhelmina School (555 m).

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. In de buurt hebben alle woningen (100%) energielabel C. Dat betekent dat de woning waarschijnlijk redelijk zuinig is, maar niet extreem. Het bouwjaar 1912 kan wel invloed hebben op de isolatie.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 13 misdrijven geregistreerd. Een bewoner merkt op dat er 'zo nu en dan onveiligheid' is, maar noemt Baarn verder een prachtige plek. Het aantal misdrijven is relatief laag voor een wijk van deze omvang.

Van der Waaij Makelaars en Rentmeesters