Woning te koop: Floris Grijpstraat 12K, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagBenoordenhoutArendsdorpFloris Grijpstraat 12K

Floris Grijpstraat 12K

Arendsdorp, Den Haag

€ 840.000
Buurt Arendsdorp, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1132m²
1132m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 368m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het groene Benoordenhout

Dit appartement aan de Floris Grijpstraat 12K in Den Haag is met 113 m² woonoppervlak lekker ruim. Het bouwjaar 1975 geeft een solide jaren-70 uitstraling. De vraagprijs van €840.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan grote appartementen in deze buurt. Vergelijk het met andere woningen in Den Haag om een beeld te krijgen.

De buurt Arendsdorp

Arendsdorp is een rustige, groene buurt in het Benoordenhout. Er wonen veel ouderen en gezinnen, en de sfeer is gemoedelijk. De buurt Arendsdorp heeft een lage misdaadcijfer en veel parken in de buurt.

Het dagelijks leven

Voor je boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 368 meter, om de hoek dus. Ook SPAR express en SPAR zijn op loopafstand. Basisschool De Parachute is twee straten verder, en het voortgezet onderwijs zoals Corbulo Tech & Design College is tien minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Frisia Makelaars B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 840.000
Prijs per m²€ 742
Woonoppervlakte1132m²
Perceeloppervlakte12265m²
Bouwjaar1975
BuurtArendsdorp
WijkBenoordenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Floris Grijpstraat 12K, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Arendsdorp

Inwoners1.795
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

75 binnen 5 km

Albert Heijn
Weissenbruchstraat 116
368m
SPAR express
Zuid-Hollandlaan 6
646m
SPAR
Breitnerlaan 271
814m

Scholen

21 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2813m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
3236m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
3356m

Veelgestelde vragen

Over Floris Grijpstraat 12K, 'S-Gravenhage

Is €840.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €840.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 113 m² in Den Haag. De prijs per m² is hoger dan gemiddeld in de buurt, maar de ligging in het groene Benoordenhout en de ruime oppervlakte verklaren dit.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in een rustige straat in Arendsdorp. Het treinstation is op 2,2 km afstand, dus ongeveer 25 minuten lopen. Met de auto ben je snel op de hoofdwegen. De buurt is goed bereikbaar, maar voor het OV moet je wel een stukje lopen.

Wat voor onderhoud heeft een appartement uit 1975?

Een appartement uit 1975 kan onderhoud nodig hebben aan installaties zoals de cv-ketel, leidingen en kozijnen. Het energielabel is niet bekend, maar label A is zeer zuinig, label G betekent hoge stookkosten verwachten. Vraag de verkoper naar het onderhoudsverleden.