Woning te koop: Gasthuis 3, Bemelen

Gasthuis 3

Gasthuis-Wolfshuis, Eijsden-Margraten

€ 184.500
Buurt Gasthuis-Wolfshuis, BemelenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 153m²
74% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
41% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit huis in Bemelen ademt rust en ruimte. Met 153 m² woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd in 1950 maar met een energielabel A+++, dat zie je niet vaak. De vraagprijs van €184.500 is aan de lage kant vergeleken met andere woningen in Eijsden-Margraten.

Buurt Gasthuis-Wolfshuis

De buurt Gasthuis-Wolfshuis is een kleine, rustige gemeenschap met 110 inwoners. Het is een plek waar veel 45-plussers wonen en de helft van de woningen zijn eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, wat oudere bevolking.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op 1,8 km of Aldi op 2,1 km. Kinderen gaan naar Openbare basisschool Berg (1,9 km) of RK Basisschool De Keerkring (2,1 km). Het treinstation ligt op 4,9 km, dus je bent wel op de auto aangewezen. De gemeente Eijsden-Margraten biedt verder rust en groen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Green Resorts Bemelen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 184.500
Prijs per m²€ 1.206
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte270m²
Bouwjaar1950
EnergielabelA+++
BuurtGasthuis-Wolfshuis
WijkMargraten
GemeenteEijsden-Margraten

Locatie

Gasthuis 3, Bemelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Gasthuis-Wolfshuis

Inwoners110
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Gasthuis-Wolfshuis

Woningvoorraad52
Gem. WOZ-waarde€ 447.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

16 binnen 5 km

PLUS
Valkenburgerstraat 25 B
1829m
Aldi
Kerkstraat 83
2125m
Jumbo
Rijksweg 27
2323m

Scholen

21 binnen 5 km

Openbare basisschool Berg
Basisonderwijs · 213 leerlingen
1930m
RK Basisschool De Keerkring
Basisonderwijs · 195 leerlingen
2104m
VSO-St. Jozef
Speciaal onderwijs · 39 leerlingen
2467m

Veelgestelde vragen

Over Gasthuis 3, Bemelen

Welk energielabel heeft Gasthuis 3?

De woning aan Gasthuis 3 in Bemelen heeft energielabel A+++.

Is €184.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs ligt 26% onder de gemiddelde vraagprijs van €248.946 in de buurt. De woning is wel groter (153 m²) dan het buurtgemiddelde (88 m²), dus je krijgt relatief veel vierkante meters voor je geld. De prijs per m² is daardoor gunstig.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en je lage energiekosten kunt verwachten. In de buurt heeft geen enkel ander koopaanbod label A+, dus dit is uitzonderlijk.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met 153 m² woonoppervlak, gebouwd in 1950. Het energielabel A+++ is opvallend voor een woning uit die tijd, wat wijst op een grondige renovatie. De precieze indeling (aantal kamers) is niet bekend.