Hoekwoning te koop: Gasthuis 3-2, Bemelen

Gasthuis 3-2

Gasthuis-Wolfshuis, Eijsden-Margraten

€ 245.000
Buurt Gasthuis-Wolfshuis, BemelenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 498m²
466% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
41% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze hoekwoning in Bemelen ademt historie: het bouwjaar 1800 geeft het pand een authentiek karakter, met een woonoppervlak van maar liefst 498 m². Dat is aanzienlijk ruimer dan wat in de buurt gebruikelijk is. De woning staat te koop voor € 245.000, een prijs die marktconform is vergeleken met andere hoekwoningen in Eijsden-Margraten.

Buurt Gasthuis-Wolfshuis

De buurt Gasthuis-Wolfshuis is een kleine, rustige gemeenschap met 110 inwoners. De meeste huishoudens bestaan uit stellen zonder kinderen of alleenstaanden. Het is een plek waar je elkaar kent en de rust op straat overheerst. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers schetsen een beeld van een hechte, overwegend oudere buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 2,5 km afstand, of bij de Aldi even verderop. Basisschoolkinderen gaan naar de Rooms Katholieke Basisschool Maurice Rose of Openbare basisschool Berg, beide op ruim 2 km lopen. Het treinstation ligt op 4,9 km, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor verder reizen. De gemeente Eijsden-Margraten biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dionne makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 245.000
Prijs per m²€ 492
Woonoppervlakte498m²
Perceeloppervlakte506m²
Bouwjaar1800
EnergielabelC
BuurtGasthuis-Wolfshuis
WijkMargraten
GemeenteEijsden-Margraten

Locatie

Gasthuis 3-2, Bemelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Gasthuis-Wolfshuis

Inwoners110
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Gasthuis-Wolfshuis

Woningvoorraad52
Gem. WOZ-waarde€ 447.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Valkenburgerstraat 25 B
2548m
Aldi
Kerkstraat 83
2619m
PLUS
Amerikaplein 2
2930m

Scholen

11 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Maurice Rose
Basisonderwijs · 317 leerlingen
2235m
Openbare basisschool Berg
Basisonderwijs · 213 leerlingen
2267m
RK Basisschool De Keerkring
Basisonderwijs · 195 leerlingen
2460m

Veelgestelde vragen

Over Gasthuis 3-2, Bemelen

Welk energielabel heeft Gasthuis 3-2?

De woning aan Gasthuis 3-2 in Bemelen heeft energielabel C.

Is € 245.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 245.000 ligt dicht bij het gemiddelde van € 248.946 in de buurt, maar de woning is met 498 m² veel groter dan het gemiddelde van 88 m². De prijs per m² is daardoor laag. Het is een uniek pand met een historisch bouwjaar, dus de prijs weerspiegelt de combinatie van grootte en ouderdom.

Hoe is de buurt Gasthuis-Wolfshuis om in te wonen?

Het is een zeer rustige, landelijke buurt met 110 inwoners. De meeste huishoudens zijn eenpersoons of stellen zonder kinderen. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, dus je hebt een auto nodig voor boodschappen en scholen. De sfeer is dorps en gemoedelijk.