Woning te koop: Gevers Deynootstraat 72, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagBelgisch ParkGevers Deynootstraat 72

Gevers Deynootstraat 72

Belgisch Park, Den Haag

€ 1.395.000
Buurt Belgisch Park, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 241m²
104% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 172m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement in Belgisch Park

Dit royale appartement aan de Gevers Deynootstraat ademt de sfeer van de jaren twintig, met een moderne twist dankzij energielabel A+. Met 241 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een groot gezin of wie graag ontvangt. De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Vergelijkbare woningen in Den Haag laten zien dat dit een bijzonder object is.

Belgisch Park: rustig en groen

Belgisch Park is een rustige, groene buurt in Den Haag. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,89. Een bewoner zegt: "Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied." Een ander noemt het "top" en waardeert de levendige zomers. De buurt telt veel een- en tweepersoonshuishoudens, met een mix van leeftijden. Meer over de buurt Belgisch Park.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook andere supermarkten zijn op loopafstand. Basisscholen zoals de Kievietschool en Bloemcampschool zijn iets verderop, maar goed bereikbaar. Het strand en de duinen liggen op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ED Housing op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 5.788
Woonoppervlakte241m²
Perceeloppervlakte244m²
Bouwjaar1928
EnergielabelA+
BuurtBelgisch Park
WijkBelgisch Park
GemeenteDen Haag

Locatie

Gevers Deynootstraat 72, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Thorsten
17-01-2025
Buurt met veel voorzieningen en drukke zomers

Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied.

9.1
egai
10-06-2024
top

lekker touristiche veel mooie dames in de zoner

Buurt statistieken

Gegevens uit Belgisch Park

Inwoners8.385
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Belgisch Park

Woningvoorraad4.144
Gem. WOZ-waarde€ 504.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen39%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraat 9
172m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
1256m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
1317m

Veelgestelde vragen

Over Gevers Deynootstraat 72, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Gevers Deynootstraat 72?

De woning aan Gevers Deynootstraat 72 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A+.

Is de prijs van €1.395.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 105% boven het buurtgemiddelde van €679.417, maar dat komt doordat deze woning met 241 m² veel groter is dan gemiddeld (135 m²). De prijs per m² is met €5.789 iets hoger dan het buurtgemiddelde van €5.213. Het is een uniek object in Belgisch Park.

Hoe is het energielabel A+ te verklaren?

Het energielabel A+ is zeer zuinig, terwijl slechts 8% van de koopwoningen in de buurt dit label heeft. Dit betekent lage energiekosten, al zijn exacte bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens. Het is een groot pluspunt voor een woning uit 1928.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement, maar met 241 m² woonoppervlak is het eerder een groot herenhuis. Het bouwjaar 1928 geeft karakteristieke details, maar het energielabel A+ toont aan dat het goed gemoderniseerd is.

Hoe is de buurt Belgisch Park om in te wonen?

Bewoners geven een 8,89 en noemen het rustig, met aardige mensen en weinig overlast. Het ov is goed bereikbaar en natuurgebied ligt naast de wijk. In de zomer kan het drukker zijn vanwege toerisme.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisscholen zijn de Kievietschool en Bloemcampschool, beide op ruim 5 km afstand. Dat is wat verder, maar met de fiets of auto goed te doen. Voortgezet onderwijs is ook op afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,7 km afstand. Dat is een flink eind, maar met bus of fiets bereikbaar. De buurt is wel goed aangesloten op het ov-netwerk.

Wat zijn de boodschappenmogelijkheden?

De Albert Heijn zit op 172 meter, dus naast de deur. Andere supermarkten zoals Hoogvliet en Aldi zijn op 1,3 tot 1,7 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.