Twee-onder-één-kap te koop: Grove Den 18, Sint-Oedenrode
Verkocht onder voorbehoud

Grove Den 18

Buitengebied Rijsingen en Schijndelse Heide, Meierijstad

€ 215.000
Buurt Buitengebied Rijsingen en Schijndelse Heide, Sint-OedenrodeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Dit huis aan de Grove Den 18 in Sint-Oedenrode ligt in een landelijke omgeving, waar je 's ochtends wakker wordt met vogelgeluiden in plaats van verkeer. Met 85 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel C is het een betaalbare instap in het buitengebied. De vraagprijs van €215.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Meierijstad voor een vergelijking.

Buitengebied Rijsingen en Schijndelse Heide

De buurt is dunbevolkt met 290 inwoners en veel eengezinswoningen. Het is een rustige omgeving waar vooral gezinnen en ouderen wonen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en veel groen. Lees meer over de buurt Buitengebied Rijsingen en Schijndelse Heide.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op een kilometer afstand, of bij Albert Heijn en Aldi op bijna twee kilometer. Basisschool Kienehoef en OBS de Springplank zijn beide op loopafstand. De omgeving biedt rust en voorzieningen op fietsafstand. Ontdek wat de gemeente Meierijstad verder te bieden heeft.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VAN DEN BERG MAKELAARDIJ op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 215.000
Prijs per m²€ 2.529
Woonoppervlakte85m²
Perceeloppervlakte269m²
Bouwjaar1984
EnergielabelC
GemeenteMeierijstad

Locatie

Grove Den 18, Sint-Oedenrode

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Rijsingen en Schijndelse Heide

Inwoners290
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Pieter Christiaanstraat 11
1094m
Albert Heijn
Markt 18
1828m
Aldi
Sluisplein 2
1942m

Scholen

17 binnen 5 km

OBS de Springplank
Basisonderwijs · 121 leerlingen
931m
Basisschool Kienehoef
Basisonderwijs · 220 leerlingen
944m
Odaschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 217 leerlingen
1504m

Veelgestelde vragen

Over Grove Den 18, Sint-Oedenrode

Welk energielabel heeft Grove Den 18?

De woning aan Grove Den 18 in Sint-Oedenrode heeft energielabel C.

Is €215.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €215.000 is marktconform voor een woning van 85 m² met energielabel C in het buitengebied van Sint-Oedenrode. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een betaalbare optie voor wie rust en ruimte zoekt.

Hoe is het energielabel C van deze woning?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog. Het is een goed uitgangspunt voor verdere verduurzaming, zoals het plaatsen van zonnepanelen of betere isolatie.

Wat voor type woning is dit?

Het is een eengezinswoning uit 1984 met een woonoppervlak van 85 m². Het bouwjaar en energielabel C geven aan dat het een woning is die mogelijk nog wat onderhoud nodig heeft, maar direct bewoonbaar is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied, dus je bent aangewezen op de auto voor de meeste ritten. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,5 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar de rust en ruimte maken dat goed.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand, zoals OBS de Springplank (931 m) en Basisschool Kienehoef (944 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Sint-Oedenrode of omgeving, op ongeveer 5,8 km.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Op 1,9 km vind je een grote supermarkt (Jumbo) en op 2 km Albert Heijn en Aldi. Ook zijn er restaurants, een bibliotheek en parken op fietsafstand. Het is een rustige buurt met basisvoorzieningen binnen handbereik.

VAN DEN BERG MAKELAARDIJ
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Buitengebied Rijsingen en Schijndelse Heide

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appGrove Den 18, Sint-Oedenrode
Bekijk