Woning te koop: Heikantstraat 2, Someren
KopenSomerenBuitengebied Someren’t VenHeikantstraat 2

Heikantstraat 2

’t Ven, Someren

€ 251.350
Buurt ’t Ven, SomerenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 219m²
219m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale woning in het buitengebied van Someren

Deze woning aan de Heikantstraat 2 ligt in het buitengebied van Someren, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 219 vierkante meter woonoppervlak is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1963 heeft een flinke oppervlakte en staat op een ruim perceel. De vraagprijs van €251.350 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Someren.

Buurt t Ven

De buurt t Ven is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen en de buurt telt zo'n 220 inwoners. Het is een plek waar gezinnen en ouderen samenwonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,8 personen. De buurt t Ven kenmerkt zich door een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Leven in de straat

In de ochtend brengen ouders hun kinderen naar school; de dichtstbijzijnde basisschool, BS LeerRijk, ligt op twee straten verder. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op tien minuten lopen. Ook een bezoek aan de huisarts of het park is binnen handbereik. De gemeente Someren biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarskantoor de Boer Elburg op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 251.350
Prijs per m²€ 1.148
Woonoppervlakte219m²
Perceeloppervlakte1810m²
Bouwjaar1963
Buurt’t Ven
WijkBuitengebied Someren
GemeenteSomeren

Locatie

Heikantstraat 2, Someren

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Ven

Inwoners220
Mannen59%
Vrouwen41%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Speelheuvelstraat 5
2380m
Albert Heijn
Postelstraat 39
2401m
Lidl
Kerkstraat 30
2735m

Scholen

10 binnen 5 km

BS LeerRijk
Basisonderwijs · 294 leerlingen
2009m
Basisschool de Diamant
Basisonderwijs · 97 leerlingen
2289m
Mariaschool
Basisonderwijs · 361 leerlingen
2607m

Veelgestelde vragen

Over Heikantstraat 2, Someren

Is €251.350 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €251.350 is marktconform voor een woning van 219 m² in het buitengebied van Someren. De prijs per vierkante meter ligt rond de €1.148, wat gebruikelijk is voor een woning uit 1963 met een royale oppervlakte. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Someren, dus je bent aangewezen op de auto voor de meeste ritten. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10,1 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar er zijn bushaltes in de buurt.

Wat voor type woning is dit?

Het is een eengezinswoning uit 1963 met een woonoppervlak van 219 m². Het bouwjaar en de oppervlakte maken het een ruime woning, geschikt voor een gezin. De woning is een koopwoning en staat in een rustige, landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals BS LeerRijk (2,0 km) en Basisschool de Diamant (2,3 km). Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Varendonck College Someren op 2,7 km afstand. De scholen zijn goed bereikbaar met de fiets of auto.

Hoe is de buurt t Ven om in te wonen?

t Ven is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit (9 misdrijven in de buurt). De bewoners zijn gemengd: gezinnen, ouderen en alleenstaanden. Er is geen specifieke review van bewoners beschikbaar.

Wat is de energielabel van deze woning?

Omdat de woning uit 1963 stamt, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het energielabel en de isolatie. Een ouder label kan wijzen op hogere stookkosten.