Vrijstaande woning te koop: Houtbroekdijk 11, Someren
KopenSomerenVrijstaande woningenHoutbroekdijk 11

Houtbroekdijk 11

Slieven, Someren

€ 3.950.000
Buurt Slieven, SomerenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 1434m²
1434m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed in Someren

Deze vrijstaande woning aan de Houtbroekdijk 11 in Someren is een waar landgoed. Met 1434 m² woonoppervlak en een perceel van 5345 m² biedt het ongekende ruimte en privacy. Het huis uit 2010 heeft energielabel A, wat duidt op een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €3.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het exclusieve karakter. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Someren voor een prijsvergelijking.

Buurt Slieven

De woning ligt in de buurt Slieven, een rustig buitengebied van Someren. De buurt telt 410 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Er wonen relatief veel 65-plussers (160) en weinig kinderen (40). Het is een groene, landelijke omgeving. Lees meer over de buurt Slieven.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Jumbo (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Voor de kinderen is Basisschool de Diamant (naast de deur) een optie, of Varendonck College Someren (vijf minuten lopen) voor voortgezet onderwijs. De omgeving is rustig, met veel natuur en ruimte. De gemeente Someren biedt voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Honders & Alting Eindhoven BV op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.950.000
Prijs per m²€ 2.755
Woonoppervlakte1434m²
Perceeloppervlakte5345m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtSlieven
WijkBuitengebied Someren
GemeenteSomeren

Locatie

Houtbroekdijk 11, Someren

Buurt statistieken

Gegevens uit Slieven

Inwoners410
Mannen48%
Vrouwen54%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Jumbo
Speelheuvelstraat 5
1341m
Albert Heijn
Postelstraat 39
1633m
Lidl
Kerkstraat 30
2057m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool de Diamant
Basisonderwijs · 97 leerlingen
898m
Varendonck College Someren
Voortgezet onderwijs · 466 leerlingen
1425m
BS LeerRijk
Basisonderwijs · 294 leerlingen
1607m

Veelgestelde vragen

Over Houtbroekdijk 11, Someren

Welk energielabel heeft Houtbroekdijk 11?

De woning aan Houtbroekdijk 11 in Someren heeft energielabel A.

Is €3.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.950.000 is hoog, maar past bij een vrijstaande woning van 1434 m² met een perceel van 5345 m², bouwjaar 2010 en energielabel A. Vergelijkbare woningen in Someren zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type landgoed.

Hoe is de bereikbaarheid van Someren?

Someren ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,6 km afstand. De buurt Slieven is rustig en goed bereikbaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool de Diamant ligt op 898 meter, Varendonck College Someren op 1425 meter en BS LeerRijk op 1607 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals Mariaschool en Openbare Basisschool Ranonkel binnen 2 km.