Woning te huur: Hongerlandsedijk 3202, Spijkenisse
HurenNissewaardDe ElementenDe DijkHongerlandsedijk 3202

Hongerlandsedijk 3202

De Dijk, Nissewaard

€ 1.905 p.m.
Buurt De Dijk, SpijkenisseBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor senioren
58% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Hongerlandsedijk in Spijkenisse is in 2024 opgeleverd en ademt moderne nieuwbouw. Met 113 m² woonoppervlak biedt het ruimte voor een comfortabel leven. De huurprijs van €1.905 per maand is marktconform vergeleken met andere huurwoningen in Nissewaard.

Buurt De Dijk

De Dijk is een rustige buurt in Spijkenisse, met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. Het is een groene omgeving met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt De Dijk heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk om de hoek (886 m) of Albert Heijn op tien minuten lopen (960 m). Basisschool obs De Piramide, locatie Elementen, is twee straten verder (545 m), en voortgezet onderwijs is te vinden bij o.s.g. De Ring van Putten (709 m). De gemeente Nissewaard biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.905 p.m.
Prijs per m²€ 17 p.m.
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte6610m²
Bouwjaar2024
BuurtDe Dijk
WijkDe Elementen
GemeenteNissewaard

Locatie

Hongerlandsedijk 3202, Spijkenisse

Buurt statistieken

Gegevens uit De Dijk

Inwoners1.560
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit De Dijk

Woningvoorraad896
Gem. WOZ-waarde€ 358.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Dirk
Damstraat 27
886m
Albert Heijn
Nieuwstraat 370
960m
Lidl
Lengweg 153
1006m

Scholen

56 binnen 5 km

obs De Piramide, locatie Elementen
Basisonderwijs · 171 leerlingen
545m
o.s.g. De Ring van Putten
Voortgezet onderwijs · 1133 leerlingen
709m
Gelinck School Spijkenisse - iHub onderwijs
Speciaal onderwijs · 110 leerlingen
714m

Veelgestelde vragen

Over Hongerlandsedijk 3202, Spijkenisse

Is €1.905 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De huurprijs van €1.905 is lager dan het gemiddelde in de buurt (€2.600) en de mediaanprijs (€2.600). Met 113 m² komt dat neer op €16,86 per m², terwijl het gemiddelde in de buurt €23,21 per m² is. De prijs is dus relatief scherp voor een nieuwbouwappartement.

Hoe is de buurt De Dijk om in te wonen?

De Dijk is een rustige buurt met veel oudere bewoners (58% is 65-plus) en veel eenpersoonshuishoudens. Het is een groene omgeving met een park op 200 meter afstand. Er zijn weinig voorzieningen direct om de hoek, maar supermarkten en scholen zijn binnen 1-2 km bereikbaar.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze locatie?

De omgevingsadressendichtheid is 2.406 adressen per km², wat valt onder 'sterk stedelijk' (schaal 2 van 5). Toch voelt de buurt rustig aan door de ligging aan de rand van Spijkenisse.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool obs De Piramide, locatie Elementen, ligt op 545 meter. Voortgezet onderwijs is beschikbaar bij o.s.g. De Ring van Putten op 709 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 15,5 km afstand. Dit is relatief ver, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus. Binnen Spijkenisse zijn er wel busverbindingen.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement in een nieuwbouwcomplex uit 2024. Met 113 m² is het ruim voor een huurappartement. Het energielabel is niet vermeld, maar nieuwbouw heeft doorgaans een zuinig label (A of hoger).

Huispedia
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Huispedia