Woning te koop: Hordijk 56, Rotterdam

Hordijk 56

Groot IJsselmonde, Rotterdam

€ 1.350.000
Buurt Groot IJsselmonde, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 372m²
280% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een monumentaal huis met karakter

Dit is geen gewoon huis. Aan de Hordijk 56 in Rotterdam staat een vrijstaande woning uit 1898, met een woonoppervlak van 372 m² en energielabel A. De woning is de duurste van de 103 koopwoningen die nu in de buurt te koop staan, met een vraagprijs van €1.350.000. Ter vergelijking: het gemiddelde in de buurt ligt op €361.238. De prijs is aan de hoge kant, maar dat past bij de uitzonderlijke grootte en het energielabel. Bekijk ook andere woningen in Rotterdam.

Groot IJsselmonde: een dorp in de stad

De buurt Groot IJsselmonde wordt door bewoners omschreven als een 'dorp in een grote stad'. Op basis van vijftien beoordelingen krijgt de buurt een 7,3. Een bewoner zegt: 'Gezellig. Ken veel mensen in de buurt.' Een ander: 'Indien nodig helpen mensen elkaar. Het is een dorp in een grote stad.' De buurt telt bijna 30.000 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Meer over de buurt Groot IJsselmonde.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de PLUS of Lidl, en tien minuten lopen naar Albert Heijn of Jumbo. Kindcentrum IJsselmonde (basisonderwijs) zit om de hoek, en ook de middelbare school Guido de Brès is op loopafstand. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarsland op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.350.000
Prijs per m²€ 3.629
Woonoppervlakte372m²
Perceeloppervlakte1387m²
Bouwjaar1898
EnergielabelA
BuurtGroot IJsselmonde
WijkIJsselmonde
GemeenteRotterdam

Locatie

Hordijk 56, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 15 bewoners

7.1
M.j. van Maarschalkerwaard- van Loon
26-01-2026
Dorpje in een grote stad

Gezellig. Ken veel mensen in de buurt .

7.9
M. J van Maarschalkerwaard
21-01-2026
Een dorpgemeenschap in een grote stad

Indien nodig helpen mensen elkaar. Het is een dorp in een grote stad.Indien nodig doen mensen boodschappenvoor elkaar.

7.4
Martin Dollee
12-01-2026
Ervaring IJsselmonde

Goed wonen in deze buurt ivm vele winkels goede buren en goede bereikbaarheid. Jammer dat het parkeren betaald is geworden.

7.5
Teddy
07-09-2025
Groen

Oud IJsselmonde is een groene buurt met veel oudere bewoners .Mensen zijn vriendelijk en behulpzaam. Het is niet echt veilig hier bijvoorbeeld park de twee heuvelen is totaal niet verlicht en lopen veel vreemde mensen rond .In de wijk is veel.zwerfaval en worden gemeentelijke vuilnisbakken weing verschoond waardoor er best veel ongedierte rond loopt

6.1
Ron de Bruijn
04-08-2025
Best prima

Is het best te omschrijven als multicultureel, waarbij de meeste mensen op zichzelf lijken. Als je een praatje maakt is men verrast. De saamhorigheid kan vele malen beter maar daar wordt hard aan gewerkt. Ik heb het best naar mijn zin hier. Qua veiligheid zie ik best vaak politie patrouilleren, 2 winkelcentra op loopafstand, bus en tram voor de deur. De hygiëne valt tegen met name vuil wat op straat gedumpt wordt. Het groen verwilderd zg voor de insecten, is je reinste besparing op de groenvoorziening.