Twee-onder-één-kap te koop: Noorder Kerkedijk 143, Rotterdam
KopenRotterdam2-onder-1-kapwoningenNoorder Kerkedijk 143

Noorder Kerkedijk 143

Groot IJsselmonde, Rotterdam

€ 310.000
Buurt Groot IJsselmonde, RotterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 134m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Groot IJsselmonde

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Noorder Kerkedijk ademt de sfeer van een dorp in de stad. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het lastig in te schatten hoe zuinig de woning is. Met 103 m² woonoppervlak en een prijs van €310.000 is dit aanbod scherp geprijsd vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Rotterdam in de stad.

De buurt: Groot IJsselmonde

Groot IJsselmonde voelt als een dorp in de grote stad, zeggen bewoners. Een van hen: "Gezellig. Ken veel mensen in de buurt." Een ander: "Indien nodig helpen mensen elkaar. Het is een dorp in een grote stad." Op basis van 15 beoordelingen scoort de buurt een 7,3. Het is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen en een doorsnee inkomensniveau. Meer weten? Bekijk de buurt Groot IJsselmonde.

Leven in de straat

Om de hoek vind je Albert Heijn en Jumbo, allebei op een paar minuten lopen. Ook Dirk en Lidl zijn dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen en middelbare scholen zoals Dalton Rotterdam Palmentuin en Olympia College, allemaal op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt verder volop voorzieningen.

Over deze advertentie

De woning wordt op dit moment via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ETS Makelaar op Funda en Pararius. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 310.000
Prijs per m²€ 3.010
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte99m²
Bouwjaar1933
EnergielabelG
BuurtGroot IJsselmonde
WijkIJsselmonde
GemeenteRotterdam

Locatie

Noorder Kerkedijk 143, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 15 bewoners

7.1
M.j. van Maarschalkerwaard- van Loon
26-01-2026
Dorpje in een grote stad

Gezellig. Ken veel mensen in de buurt .

7.9
M. J van Maarschalkerwaard
21-01-2026
Een dorpgemeenschap in een grote stad

Indien nodig helpen mensen elkaar. Het is een dorp in een grote stad.Indien nodig doen mensen boodschappenvoor elkaar.

7.4
Martin Dollee
12-01-2026
Ervaring IJsselmonde

Goed wonen in deze buurt ivm vele winkels goede buren en goede bereikbaarheid. Jammer dat het parkeren betaald is geworden.

7.5
Teddy
07-09-2025
Groen

Oud IJsselmonde is een groene buurt met veel oudere bewoners .Mensen zijn vriendelijk en behulpzaam. Het is niet echt veilig hier bijvoorbeeld park de twee heuvelen is totaal niet verlicht en lopen veel vreemde mensen rond .In de wijk is veel.zwerfaval en worden gemeentelijke vuilnisbakken weing verschoond waardoor er best veel ongedierte rond loopt

6.1
Ron de Bruijn
04-08-2025
Best prima

Is het best te omschrijven als multicultureel, waarbij de meeste mensen op zichzelf lijken. Als je een praatje maakt is men verrast. De saamhorigheid kan vele malen beter maar daar wordt hard aan gewerkt. Ik heb het best naar mijn zin hier. Qua veiligheid zie ik best vaak politie patrouilleren, 2 winkelcentra op loopafstand, bus en tram voor de deur. De hygiëne valt tegen met name vuil wat op straat gedumpt wordt. Het groen verwilderd zg voor de insecten, is je reinste besparing op de groenvoorziening.

8.1
Bevalt goed
12-07-2025
Gezellig

Ik woon er graag

Buurt statistieken

Gegevens uit Groot IJsselmonde

Inwoners29.660
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Groot IJsselmonde

Woningvoorraad14.277
Gem. WOZ-waarde€ 246.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

58 binnen 5 km

Albert Heijn
Keizerswaard 33
134m
Jumbo
Keizerswaard 63
134m
Dirk
Keizerswaard 58
197m

Scholen

146 binnen 5 km

VSO Herenwaard
Speciaal onderwijs · 156 leerlingen
65m
Dalton Rotterdam Palmentuin
Voortgezet onderwijs · 150 leerlingen
298m
Olympia College
Voortgezet onderwijs · 427 leerlingen
370m

Veelgestelde vragen

Over Noorder Kerkedijk 143, Rotterdam

Welk energielabel heeft Noorder Kerkedijk 143?

De woning aan Noorder Kerkedijk 143 in Rotterdam heeft energielabel G.

Is €310.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €310.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€322.963) en ook onder de mediaan (€318.750). Met 103 m² is de prijs per m² ongeveer €3.010, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €3.707. Het is daarmee een scherpe prijs voor een twee-onder-één-kapwoning in Groot IJsselmonde.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De buurt heeft een goede bereikbaarheid, zoals bewoners aangeven.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven. In de buurt heeft 41,4% van de woningen een label D of lager, maar dat zegt niets over deze specifieke woning.

Hoeveel onderhoud vraagt een huis uit 1933?

Het bouwjaar is 1933, dus het is een oudere woning. Dat kan betekenen dat er in de loop der jaren onderhoud is gepleegd, maar de exacte staat is niet bekend. De advertentie geeft geen details over isolatie, dak of installaties.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Groot IJsselmonde?

Op dit moment staan er 103 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan 34% eengezinswoningen. De gemiddelde verkooptijd is 63 dagen, wat aangeeft dat de markt redelijk actief is.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

ETS Makelaar heeft op Funda en Pararius alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Je kunt de makelaar om deze informatie vragen.

ETS Makelaar
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen