Woning te koop: IJsselsingel 104, 'S-Hertogenbosch
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen BoschZuidoostAawijk ZuidIJsselsingel 104

IJsselsingel 104

Aawijk Zuid, Den Bosch

€ 375.000
Buurt Aawijk Zuid, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 352m²
169% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 457m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in Aawijk Zuid

Deze woning aan de IJsselsingel 104 in 's-Hertogenbosch is met 352 m² woonoppervlak een echte ruimtevreter. Het bouwjaar 1985 en energielabel D geven het een solide basis. Met een vraagprijs van €375.000 is dit aan de hoge kant, maar de enorme oppervlakte maakt het een bijzondere optie. Vergelijk het met andere woningen in Den Bosch om te zien hoe het zich verhoudt.

De buurt Aawijk Zuid

Aawijk Zuid is een levendige buurt met een mix van inwoners. De buurt telt ruim 4.000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. De sfeer is gemêleerd, met zowel koop- als huurwoningen. De buurt Aawijk Zuid heeft een stedelijk karakter, met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Het dagelijks leven

In de straat is het doordeweeks rustig, maar de voorzieningen zijn dichtbij. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn is op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals KC Het IJzeren Kind, op tien minuten lopen. De gemeente Den Bosch biedt verder volop mogelijkheden voor recreatie en cultuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 10+ Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 1.065
Woonoppervlakte352m²
Perceeloppervlakte346640m²
Bouwjaar1985
EnergielabelD
BuurtAawijk Zuid
WijkZuidoost
GemeenteDen Bosch

Locatie

IJsselsingel 104, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Aawijk Zuid

Inwoners4.140
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Aawijk Zuid

Woningvoorraad1.974
Gem. WOZ-waarde€ 344.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Jumbo
Rivierenplein 26
457m
Albert Heijn
Mgr. Van Roosmalenplein 19
1026m
Jumbo
Pastoor van Thiellaan 16-22
1316m

Scholen

22 binnen 5 km

KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
1032m
Kindcentrum De Troubadour
Basisonderwijs · 316 leerlingen
2872m
Basisschool Fonkel
Basisonderwijs · 352 leerlingen
3497m

Veelgestelde vragen

Over IJsselsingel 104, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft IJsselsingel 104?

De woning aan IJsselsingel 104 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel D.

Is €375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €375.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt van €355.438. Maar met 352 m² woonoppervlak is de prijs per m² (€1.065) fors lager dan het buurtgemiddelde van €4.005 per m². De woning is dus groot voor het geld, maar de totale prijs ligt boven wat er de afgelopen tijd in de buurt is betaald.

Hoe is de buurt Aawijk Zuid om in te wonen?

Aawijk Zuid is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel jonge mensen en gezinnen. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen. Het is er levendig, maar niet onveilig: er zijn 187 misdrijven geregistreerd, wat past bij een stedelijke omgeving. Het treinstation is op 2 km afstand, dus met de fiets ben je er zo.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat betekent dat het energieverbruik gemiddeld is. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B, maar lager dan bij label G. In de buurt hebben alle woningen label D of lager, dus het is niet uitzonderlijk. Het is goed om te weten dat je met kleine aanpassingen het verbruik kunt verlagen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is KC Het IJzeren Kind, op ongeveer 1 km afstand (10 minuten lopen). Ook Kindcentrum De Troubadour en Basisschool Fonkel zijn bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar ongeveer 1,8 km.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Er zijn diverse supermarkten dichtbij. De Jumbo zit op 457 meter, dus om de hoek. Albert Heijn is op 1 km, ook goed beloopbaar. Daarnaast zijn er nog andere winkels zoals Lidl en Jumbo op iets grotere afstand. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je niet ver.