Woning te koop: Ir D S Tuijnmanweg 12J-BN, Vianen

Ir D S Tuijnmanweg 12J-BN

De Hagen (bedrijventerrein), Vijfheerenlanden

€ 324.500
Buurt De Hagen (bedrijventerrein), VianenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 169m²
169m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwbedrijfsruimte in Vianen

Deze gloednieuwe bedrijfsruimte aan de Ir D S Tuijnmanweg 12J-BN in Vianen is een frisse, moderne werklocatie. Met 169 m² vloeroppervlak en een bouwjaar van 2025 is alles nog nieuw en strak. De vraagprijs van € 324.500 is marktconform voor een bedrijfspand van deze omvang in de regio. Vergelijkbare woningen in Vijfheerenlanden laten zien dat dit een reële prijs is.

De Hagen (bedrijventerrein)

De buurt De Hagen is een bedrijventerrein met een rustige, functionele sfeer. Er wonen slechts 40 mensen, en de meeste panden zijn eengezinswoningen (84%). Het is een plek waar bedrijvigheid en wonen elkaar afwisselen. De buurt De Hagen (bedrijventerrein) heeft een omgevingsadressendichtheid van 1120, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Leven in de straat

Doordeweeks is het hier rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 975 meter of Jumbo op 988 meter, allebei op loopafstand. Basisschool Het Avontuur zit op 579 meter. De gemeente Vijfheerenlanden biedt verder voldoende voorzieningen in de omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Zuijdplas & Partners Bedrijfshuisvesting B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 324.500
Prijs per m²€ 1.920
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte16802m²
Bouwjaar2025
BuurtDe Hagen (bedrijventerrein)
WijkVianen bedrijventerrein
GemeenteVijfheerenlanden

Locatie

Ir D S Tuijnmanweg 12J-BN, Vianen

Buurt statistieken

Gegevens uit De Hagen (bedrijventerrein)

Inwoners40
Mannen63%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Lijnbaan 11
975m
Jumbo
Lijnbaan 7
988m
Coop
Ursulinenhof 77-79
1839m

Scholen

16 binnen 5 km

Het Avontuur
Basisonderwijs · 233 leerlingen
579m
Meester Vos
Basisonderwijs · 303 leerlingen
1506m
Vreeswijk
Basisonderwijs · 273 leerlingen
2229m

Veelgestelde vragen

Over Ir D S Tuijnmanweg 12J-BN, Vianen

Is € 324.500 een eerlijke prijs voor deze bedrijfsruimte?

De vraagprijs van € 324.500 is marktconform voor een nieuwbouw bedrijfspand van 169 m² in Vianen. Nieuwbouw biedt het voordeel van moderne installaties en geen direct onderhoud. Vergelijkbare panden in de regio liggen in dezelfde prijsklasse.

Wat is de ligging van deze bedrijfsruimte ten opzichte van snelwegen?

De buurt De Hagen is een bedrijventerrein, wat doorgaans een goede bereikbaarheid biedt. Voor specifieke routes kun je de locatie op een kaart bekijken.

Zijn er voldoende parkeermogelijkheden bij het pand?

In de beschikbare gegevens wordt parkeren niet specifiek genoemd. Als bedrijventerrein is er doorgaans parkeergelegenheid op eigen terrein of in de omgeving. Het is aan te raden dit bij de makelaar te verifiëren.

Wat is de energiezuinigheid van deze nieuwbouwwoning?

Nieuwbouwpanden uit 2025 voldoen aan de laatste bouwvoorschriften, wat doorgaans een hoog energielabel (A of hoger) betekent. Dit resulteert in lage stookkosten.