Woning te koop: J.C. van Hattumweg 1A, Amstelveen
KopenAmstelveenBuitengebied ZuidLegmeerpolderJ.C. van Hattumweg 1A

J.C. van Hattumweg 1A

Legmeerpolder, Amstelveen

€ 1.700.000
Buurt Legmeerpolder, AmstelveenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 214m²
214m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in de Legmeerpolder

Deze vrijstaande woning aan de J.C. van Hattumweg 1A in Amstelveen is een nieuwbouwproject van Brockhoff Nieuwbouw, met oplevering in 2025. Met 214 vierkante meter woonoppervlak biedt het ruime leefruimte in een landelijke omgeving. De vraagprijs van €1.700.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Amstelveen.

De buurt Legmeerpolder

Legmeerpolder is een rustige, groene buurt met 235 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (94%) en koopwoningen (69%). De bevolking is gemengd, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. De buurt Legmeerpolder heeft een lage stedelijkheidsgraad (5), wat bijdraagt aan de rust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Vomar, beide op ongeveer 1,5 kilometer afstand. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals de Karel Eykmanschool (1,4 km) en Katholieke basisschool De Triangel (1,4 km). De gemeente Amstelveen biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brockhoff Nieuwbouw aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.700.000
Prijs per m²€ 7.944
Woonoppervlakte214m²
Perceeloppervlakte2130m²
Bouwjaar2025
BuurtLegmeerpolder
WijkBuitengebied Zuid
GemeenteAmstelveen

Locatie

J.C. van Hattumweg 1A, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Legmeerpolder

Inwoners235
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Albert Heijn
Westwijkplein 7
1506m
Vomar
Westwijkplein 90-102
1506m
Albert Heijn
Brink 20
1721m

Scholen

40 binnen 5 km

Karel Eykmanschool
Basisonderwijs · 552 leerlingen
1365m
Katholieke basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 697 leerlingen
1435m
Willem-Alexanderschool
Basisonderwijs · 420 leerlingen
1865m

Veelgestelde vragen

Over J.C. van Hattumweg 1A, Amstelveen

Is €1.700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.700.000 is aan de hoge kant voor een nieuwbouwwoning in Amstelveen, maar past bij de ruime oppervlakte van 214 m² en de landelijke ligging in de Legmeerpolder.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de Legmeerpolder, een rustig buitengebied van Amstelveen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (380), wat duidt op een weinig stedelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde zijn de Karel Eykmanschool (1,4 km) en Katholieke basisschool De Triangel (1,4 km). Voor voortgezet onderwijs moet je rekenen op een afstand van 3,6 km.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande nieuwbouwwoning met een woonoppervlak van 214 m², gebouwd in 2025. De woning is onderdeel van een project van Brockhoff Nieuwbouw. Details over kamers, tuin of energielabel zijn niet bekend.