Woning te koop: Kadedijk 78B, Fijnaart
Verkocht onder voorbehoud
KopenMoerdijkFijnaartKadedijk 78B

Kadedijk 78B

Fijnaart, Moerdijk

€ 349.850
Buurt Fijnaart, FijnaartBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime nieuwbouwwoning in Fijnaart

Deze hoekwoning uit 2021 ademt moderne rust. Met 122 m² woonoppervlak is het een comfortabel thuis, gebouwd met oog voor energiezuinigheid. De woning staat in een rustige straat in Fijnaart, een dorp waar het nog echt stil kan zijn. De vraagprijs van €349.850 is scherp, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €501.583. Bekijk ook andere woningen in Moerdijk.

Fijnaart: een dorp met voorzieningen

Fijnaart is een dorp met bijna 5000 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (88%). De buurt oogt groen en ruim, met een park of plantsoen op loopafstand. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,25. Een bewoner zegt: "Het is een prima buurt." De sfeer is gemoedelijk, met veel gezinnen en ouderen. Meer over de buurt Fijnaart.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Aldi is op de fiets bereikbaar. Kinderen kunnen naar basisschool De Springplank, twee straten verder, of naar de Fijne Aarde, op tien minuten lopen. Een huisarts zit in de buurt, en voor uitgebreidere voorzieningen kun je terecht in de gemeente Moerdijk.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Wensen Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 349.850
Prijs per m²€ 2.868
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte87m²
Bouwjaar2021
BuurtFijnaart
WijkFijnaart
GemeenteMoerdijk

Locatie

Kadedijk 78B, Fijnaart

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Jelle Kleinloog
29-06-2024
Groot maar gezellig

Het is een prima buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Fijnaart

Inwoners4.925
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Fijnaart

Woningvoorraad2.247
Gem. WOZ-waarde€ 306.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Kadedijk 120
241m
Aldi
Oudemolensedijk 9
1940m
SPAR
Markt 19
3855m

Scholen

5 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 176 leerlingen
442m
de Fijne Aarde
Basisonderwijs · 244 leerlingen
647m
Rooms Katholieke Basisschool De Steiger
Basisonderwijs · 70 leerlingen
2750m

Veelgestelde vragen

Over Kadedijk 78B, Fijnaart

Is de prijs van €349.850 marktconform voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors onder het gemiddelde in de buurt (€501.583) en ook onder de mediaan (€460.000). De woning is echter kleiner dan gemiddeld (122 m² versus 176 m²). De prijs per m² is met €2.868 iets boven het buurtgemiddelde van €2.825. Het is een scherpe prijs voor een relatief nieuwe woning.

Hoe is de buurt Fijnaart om in te wonen?

Fijnaart is een rustig dorp met veel eengezinswoningen (88%) en een gemengde bevolking. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een huisarts op loopafstand. Het treinstation ligt op 10 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De enige buurtbeoordeling geeft een 7,25, met de opmerking dat het een prima buurt is.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel is niet specifiek vermeld in de gegevens, maar het bouwjaar 2021 wijst op een moderne, goed geïsoleerde woning. In de buurt heeft 33% van de woningen label A, en 40% heeft label D of lager. Deze woning zal naar verwachting een gunstig label hebben.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool De Springplank (442 m) en de Fijne Aarde (647 m). Ook is er een kinderdagverblijf op 400 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde school is op 10 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 93 misdrijven geregistreerd, maar het aantal inwoners is bijna 5000. Het is een rustige, dorpse omgeving. De mate van stedelijkheid is 4 (weinig stedelijk), wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt staan gemiddeld 24 woningen te koop. Verkochte woningen hadden een gemiddelde looptijd van 81 dagen. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar niet uitzonderlijk. Het aanbod is beperkt, dus een woning kan snel gaan.