Vrijstaande woning te koop: Kerklaan 43, Laren (Nh)
Onder bod
KopenLarenVrijstaande woningenKerklaan 43

Kerklaan 43

Omloop, Laren

€ 1.795.000
Buurt Omloop, Laren (Nh)Bekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 170m²
170m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Kerklaan in Laren ademt de sfeer van een klassiek Goois landhuis. Met 170 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 655 m² is er volop ruimte. Het bouwjaar 1906 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl energielabel D aangeeft dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van € 1.795.000 is aan de hoge kant, maar past bij het segment vrijstaande woningen in Laren.

De buurt Omloop

De woning ligt in de buurt Omloop, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 1000 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder is. Het is een plek waar je elkaar nog kent, maar reviews ontbreken helaas om een beeld te geven van hoe bewoners het wonen ervaren.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op twee straten verder, of Albert Heijn, op vijf minuten lopen. Ook zijn er basisscholen in de buurt: Mariaschool en Openbare Basisschool De Zuidwend, beide op tien minuten lopen. De gemeente Laren biedt een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Your Home Makelaars 't Gooi op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.795.000
Prijs per m²€ 10.559
Woonoppervlakte170m²
Perceeloppervlakte655m²
Bouwjaar1906
EnergielabelD
BuurtOmloop
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Kerklaan 43, Laren (Nh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Omloop

Inwoners1.065
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Plein 1945 3
274m
Albert Heijn
Zevenend 2
467m
SPAR express
Rijksweg A27 2
1748m

Scholen

47 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1487m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1513m
Merlin
Basisonderwijs · 93 leerlingen
1647m

Veelgestelde vragen

Over Kerklaan 43, Laren (Nh)

Welk energielabel heeft Kerklaan 43?

De woning aan Kerklaan 43 in Laren (Nh) heeft energielabel D.

Is € 1.795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.795.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 170 m² in Laren. Het perceel van 655 m² en het bouwjaar 1906 geven de woning karakter, maar energielabel D betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets lager geprijsd, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Laren, een dorp in 't Gooi. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid. Voor dagelijkse boodschappen kun je lopend naar Jumbo of Albert Heijn.

Wat is de staat van het onderhoud?

Het bouwjaar 1906 betekent dat de woning historische elementen heeft, maar ook dat er mogelijk onderhoud nodig is aan bijvoorbeeld leidingen, dak of fundering. Energielabel D wijst op matige isolatie.