Woning te koop: Kieftveen 18-801, Voorthuizen

Kieftveen 18-801

Buitengebied Voorthuizen, Barneveld

€ 159.000
Buurt Buitengebied Voorthuizen, VoorthuizenBekijk buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze woning aan de Kieftveen in Voorthuizen ligt in een rustige, groene omgeving. De advertentie vermeldt geen woningtype of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van €159.000 ligt deze woning 72% onder het buurtgemiddelde, wat het een opvallend aanbod maakt. Bekijk ook andere woningen in Barneveld.

Buitengebied Voorthuizen

De buurt Buitengebied Voorthuizen is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen (87%). De buurt telt ruim 3.600 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een rustige buurt met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op twee straten verder (ruim 2 km). Ook Albert Heijn en Aldi zijn om de hoek (ruim 3,5 km). Basisschool De Bron ligt op loopafstand (ruim 2 km), en ook Kindcentrum Van den Bergh en De Vlindertuin zijn binnen tien minuten fietsen. De gemeente Barneveld biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,2 km en een bibliotheek op 2,1 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Van Meerveld Burger op Funda aangeboden. De makelaar heeft geen woningtype of energielabel gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 159.000
Prijs per m²€ 2.484
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte409m²
Bouwjaar1999
BuurtBuitengebied Voorthuizen
WijkVoorthuizen
GemeenteBarneveld

Locatie

Kieftveen 18-801, Voorthuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Inwoners3.645
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Woningvoorraad1.191
Gem. WOZ-waarde€ 554.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Wolweg 24
2276m
Albert Heijn
Smidsplein 21
3687m
Aldi
Kerkstraat 12
3733m

Scholen

8 binnen 5 km

De Bron
Basisonderwijs · 128 leerlingen
2258m
Kindcentrum Van den Bergh
Basisonderwijs · 209 leerlingen
3800m
De Vlindertuin
Basisonderwijs · 163 leerlingen
3812m

Veelgestelde vragen

Over Kieftveen 18-801, Voorthuizen

Is €159.000 een scherpe prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €159.000 ligt 72% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€560.357). De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €4.473, maar omdat de oppervlakte van deze woning 64 m² is, is de prijs per m² ongeveer €2.484. Dat is fors lager dan het buurtgemiddelde. Houd er rekening mee dat het woningtype en energielabel niet bekend zijn, wat de vergelijking lastig maakt.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie.

Wat voor type woning is dit?

Het woningtype staat niet in de advertentie.

Hoe is de buurt Buitengebied Voorthuizen?

Het Buitengebied Voorthuizen is een landelijke, rustige buurt met veel eengezinswoningen (87%) en een lage stedelijkheidsgraad. De meeste woningen zijn koopwoningen (74%). De buurt telt ruim 3.600 inwoners, waarvan veel gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR op 2,3 km. Ook Albert Heijn (3,7 km), Aldi (3,7 km), Jumbo (4,0 km) en PLUS (4,7 km) zijn binnen een paar kilometer te vinden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,1 km afstand.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

Makelaardij Van Meerveld Burger op Funda heeft alleen de straat en prijs gepubliceerd. Woningtype en energielabel staan niet in de advertentie.

Makelaardij Van Meerveld Burger
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.