Woning te koop: Kieftveen 30-702, Voorthuizen

Kieftveen 30-702

Buitengebied Voorthuizen, Barneveld

€ 112.500
Buurt Buitengebied Voorthuizen, VoorthuizenBekijk buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Dit recreatiewoning aan de rand van Voorthuizen biedt een fijne plek voor wie van rust houdt. Het appartement uit 2008 is 50 m² groot en ligt in een groene omgeving. De vraagprijs van €112.500 is aan de lage kant vergeleken met andere woningen in Barneveld.

Buitengebied Voorthuizen

De buurt Buitengebied Voorthuizen is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gezinsrijke buurt is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6 personen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op twee straten verder. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Basisscholen zoals De Bron en Kindcentrum Van den Bergh zijn om de hoek. De gemeente Barneveld biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Van Meerveld Burger op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 112.500
Prijs per m²€ 2.250
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte371m²
Bouwjaar2008
BuurtBuitengebied Voorthuizen
WijkVoorthuizen
GemeenteBarneveld

Locatie

Kieftveen 30-702, Voorthuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Inwoners3.645
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Woningvoorraad1.191
Gem. WOZ-waarde€ 554.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Wolweg 24
2402m
Albert Heijn
Smidsplein 21
3542m
Aldi
Kerkstraat 12
3588m

Scholen

8 binnen 5 km

De Bron
Basisonderwijs · 128 leerlingen
2379m
Kindcentrum Van den Bergh
Basisonderwijs · 209 leerlingen
3656m
De Vlindertuin
Basisonderwijs · 163 leerlingen
3671m

Veelgestelde vragen

Over Kieftveen 30-702, Voorthuizen

Is €112.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €112.500 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €560.357. Dit komt doordat het een recreatiewoning is met een oppervlakte van 50 m², terwijl de gemiddelde woning in de buurt 117 m² is. De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar gezien de ligging en het bouwjaar 2008 is de prijs marktconform voor dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Voorthuizen. Het treinstation is op 4,1 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen is de SPAR op 2,4 km, en andere supermarkten zoals Albert Heijn en Aldi zijn binnen 3,6 km. Basisscholen zijn op loopafstand, maar voortgezet onderwijs is verder weg (6,3 km).

Wat is het energielabel van deze woning?