Woning te koop: Koala 47, Heerhugowaard

Koala 47

Butterhuizen Zuid, Dijk en Waard

€ 619.500
Buurt Butterhuizen Zuid, HeerhugowaardBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 149m²
149m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in een groene wijk

Deze hoekwoning uit 2024 staat in de rustige wijk Butterhuizen Zuid in Heerhugowaard. Met 149 m² woonoppervlak en energielabel A++ is het een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €619.500 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Dijk en Waard.

Butterhuizen Zuid

Butterhuizen Zuid is een jonge buurt met veel gezinnen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Mooie huizen, helaas wat zeer asociale mensen hier komen wonen die de sfeer verpesten in de buurt. Veel jonge gezinnen. De wijk wordt steeds minder groen." De buurt telt 755 inwoners en heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. Meer weten? Lees over de buurt Butterhuizen Zuid.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Vomar, beide op loopafstand. Basisscholen zoals OBS Atalanta en Basisschool Reflector zitten om de hoek. Het treinstation is op 2,7 km afstand. De gemeente Dijk en Waard biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoekstra en van Eck aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 619.500
Prijs per m²€ 4.158
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte156m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtButterhuizen Zuid
WijkButterhuizen
GemeenteDijk en Waard

Locatie

Koala 47, Heerhugowaard

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

10
Tw
07-05-2026
Top

Top

6.0
Visser
07-01-2025
Mooie huizen, minder sociale bewoners

Mooie huizen, helaas wat zeer associale mensen hier komen wonen die de sfeer verpesten in de buurt. Veel jonge gezinnen. De wijk word steeds minder groen. Weinig voorzieningen of wat verder weg. Openbaar vervoer is zo beperkt als in een dorp helaas.

Buurt statistieken

Gegevens uit Butterhuizen Zuid

Inwoners755
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Albert Heijn
Roze Flamingo 98
669m
Vomar
Brandpunt 65
705m
Vomar
Uiterwaard 1-3
1485m

Scholen

77 binnen 5 km

OBS Atalanta
Basisonderwijs · 281 leerlingen
512m
Basisschool Reflector
Basisonderwijs · 372 leerlingen
653m
De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 462 leerlingen
804m

Veelgestelde vragen

Over Koala 47, Heerhugowaard

Welk energielabel heeft Koala 47?

De woning aan Koala 47 in Heerhugowaard heeft energielabel A++.

Is €619.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €619.500 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 149 m² met energielabel A++ in Heerhugowaard. De woning is pas gebouwd in 2024, dus je hebt geen directe onderhoudskosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Butterhuizen Zuid om in te wonen?

Butterhuizen Zuid is een rustige buurt met veel jonge gezinnen. Er is één beoordeling van een bewoner die de woningen mooi vindt, maar ook melding maakt van asociaal gedrag en minder groen. De buurt heeft 755 inwoners en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.