Woning te koop: Laan van Laag Kanje 1-641, Maarn

Laan van Laag Kanje 1-641

Maarn - Maarsbergen - Bosgebied, Utrechtse Heuvelrug

€ 299.500
Buurt Maarn - Maarsbergen - Bosgebied, MaarnBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het bos

Dit vrijstaande huisje in Maarn ligt verscholen in het groen, midden in de natuur. Met 50 m² woonoppervlak is het compact, maar de rust en privacy zijn ongekend. De woning uit 1961 vraagt om een liefhebber die van eenvoud en bosleven houdt. De vraagprijs van €299.500 is scherp vergeleken met andere woningen in Utrechtse Heuvelrug.

De buurt: Maarn - Maarsbergen - Bosgebied

De buurt is een bosrijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het is er rustig, met vooral 45-plussers en 65-plussers. De buurt Maarn - Maarsbergen - Bosgebied heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor boodschappen kun je terecht bij PLUS op 1,4 km afstand, of bij Jumbo op 2,4 km. Basisscholen zoals Oecumenische Basisschool De Ladder (1,4 km) en Basisschool WereldKidz Meent (1,4 km) zijn om de hoek. Het treinstation ligt op 2,4 km, dus tien minuten fietsen. De gemeente Utrechtse Heuvelrug biedt veel natuur en rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vakantieparken Makelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.500
Prijs per m²€ 5.990
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte3511m²
Bouwjaar1961
BuurtMaarn - Maarsbergen - Bosgebied
WijkMaarn
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

Laan van Laag Kanje 1-641, Maarn

Buurt statistieken

Gegevens uit Maarn - Maarsbergen - Bosgebied

Inwoners440
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Maarn - Maarsbergen - Bosgebied

Woningvoorraad155
Gem. WOZ-waarde€ 764.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen23%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Raadhuislaan 14
1421m
Jumbo
't Schilt 18
2371m
Albert Heijn
Dorpsstraat 27
2596m

Scholen

10 binnen 5 km

Oecumenische Basisschool De Ladder
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1362m
Basisschool WereldKidz Meent
Basisonderwijs · 190 leerlingen
1374m
Griftschool
Basisonderwijs · 178 leerlingen
2088m

Veelgestelde vragen

Over Laan van Laag Kanje 1-641, Maarn

Is €299.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €299.500 ligt 27% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€412.467). De mediaanprijs in de buurt is €220.000, dus deze woning zit daar boven. Het is een scherpe prijs voor een vrijstaand huis in een bosrijke omgeving, maar het oppervlak is klein (50 m²).

Hoe is de bereikbaarheid van Maarn?

Het treinstation van Maarn ligt op 2,4 km afstand, ongeveer tien minuten fietsen. De woning is omringd door natuur.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1961?

Een woning uit 1961 kan verouderde installaties hebben, zoals enkel glas of een oude cv-ketel. Het energielabel is niet bekend, maar in de buurt heeft 100% van de woningen label D of lager, dus reken op hoge stookkosten.