Woning te koop: Laan van Laag Kanje 1, Maarn

Laan van Laag Kanje 1

Maarn - Maarsbergen - Bosgebied, Utrechtse Heuvelrug

€ 169.950
Buurt Maarn - Maarsbergen - Bosgebied, MaarnBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en bos in Maarn

Dit recreatiewoning van 50 m² uit 1961 staat in een bosrijke omgeving, waar je 's ochtends wakker wordt met vogelgeluiden. Met energielabel E is het een woning die om aandacht vraagt, maar de prijs van €169.950 is aan de scherpe kant vergeleken met andere woningen in Utrechtse Heuvelrug.

Buurt Maarn - Maarsbergen - Bosgebied

De buurt Maarn - Maarsbergen - Bosgebied is dunbevolkt met 440 inwoners en een lage stedelijkheid. Het is een rustige omgeving met veel eengezinswoningen (91%) en een mix van gezinnen en ouderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,2, wat duidt op een rustige, ruime opzet.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op 1,4 km afstand, om de hoek. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn binnen 2,5 km te vinden. Basisscholen zoals Oecumenische Basisschool De Ladder en Basisschool WereldKidz Meent liggen op loopafstand (1,4 km). De gemeente Utrechtse Heuvelrug biedt verder natuur en rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 169.950
Prijs per m²€ 3.399
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte3511m²
Bouwjaar1961
EnergielabelE
BuurtMaarn - Maarsbergen - Bosgebied
WijkMaarn
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

Laan van Laag Kanje 1, Maarn

Buurt statistieken

Gegevens uit Maarn - Maarsbergen - Bosgebied

Inwoners440
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Maarn - Maarsbergen - Bosgebied

Woningvoorraad155
Gem. WOZ-waarde€ 764.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen23%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Raadhuislaan 14
1421m
Jumbo
't Schilt 18
2371m
Albert Heijn
Dorpsstraat 27
2596m

Scholen

10 binnen 5 km

Oecumenische Basisschool De Ladder
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1362m
Basisschool WereldKidz Meent
Basisonderwijs · 190 leerlingen
1374m
Griftschool
Basisonderwijs · 178 leerlingen
2088m

Veelgestelde vragen

Over Laan van Laag Kanje 1, Maarn

Welk energielabel heeft Laan van Laag Kanje 1?

De woning aan Laan van Laag Kanje 1 in Maarn heeft energielabel E.

Is €169.950 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs ligt 59% onder het buurtgemiddelde van €412.467, maar de woning is met 50 m² ook 40% kleiner dan gemiddeld. De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar gezien de lage vraagprijs is het een betaalbare optie in een dure buurt.

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E duidt op een matige isolatie. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een zuiniger label.

Hoe is de bereikbaarheid van Maarn?

Het treinstation ligt op 2,4 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is rustig en bosrijk.