Woning te koop: Laan van Laag Kanje 1R704, Maarn

Laan van Laag Kanje 1R704

Maarn - Maarsbergen - Bosgebied, Utrechtse Heuvelrug

€ 168.500
Buurt Maarn - Maarsbergen - Bosgebied, MaarnBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het bos

Dit recreatiewoning in Maarn is een fijne plek om tot rust te komen. Het huis uit 1961 heeft 50 m² woonoppervlak en ligt in een bosrijke omgeving. De vraagprijs van €168.500 is aan de lage kant vergeleken met andere woningen in Utrechtse Heuvelrug.

De buurt: Maarn - Maarsbergen - Bosgebied

De buurt Maarn - Maarsbergen - Bosgebied is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar je de stilte van het bos kunt ervaren. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op een kwartier lopen. Ook de Jumbo en Albert Heijn zijn op fietsafstand. Basisscholen zoals Oecumenische Basisschool De Ladder en Basisschool WereldKidz Meent zijn om de hoek. Het treinstation is twee straten verder.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via UwTweedehuismakelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 168.500
Prijs per m²€ 3.370
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte3511m²
Bouwjaar1961
BuurtMaarn - Maarsbergen - Bosgebied
WijkMaarn
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

Laan van Laag Kanje 1R704, Maarn

Buurt statistieken

Gegevens uit Maarn - Maarsbergen - Bosgebied

Inwoners440
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Maarn - Maarsbergen - Bosgebied

Woningvoorraad155
Gem. WOZ-waarde€ 764.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen23%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Raadhuislaan 14
1421m
Jumbo
't Schilt 18
2371m
Albert Heijn
Dorpsstraat 27
2596m

Scholen

10 binnen 5 km

Oecumenische Basisschool De Ladder
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1362m
Basisschool WereldKidz Meent
Basisonderwijs · 190 leerlingen
1374m
Griftschool
Basisonderwijs · 178 leerlingen
2088m

Veelgestelde vragen

Over Laan van Laag Kanje 1R704, Maarn

Is €168.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €168.500 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€412.467) en ook onder de mediaan (€220.000). De woning is met 50 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 83 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar gezien de lage absolute prijs lijkt het een betaalbare optie voor wie een klein recreatiehuis zoekt.

Hoe is de bereikbaarheid van Maarn?

Het treinstation ligt op 2,4 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5) met een lage omgevingsadressendichtheid.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Boodschappen kun je doen bij de PLUS op 1,4 km, of bij Jumbo en Albert Heizen op ruim 2 km. Er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Oecumenische Basisschool De Ladder (1,4 km) en Basisschool WereldKidz Meent (1,4 km). Ook zijn er restaurants, een bibliotheek en een park in de buurt.